Rescue HQ – The Tycoon Torrent indirMerkezinizi sıfırdan oluşturun ve merkez şaheserinizi tasarlayın. Rescue HQ’da üç acil servis
itfaiye, polis ve ambulans için ortak bir istasyon inşa ediyor, organize ediyor ve yönetiyorsunuz . Sınırlı bütçeyle, hemen ilgilenmeniz gereken zorlu kararlar ve kapsamlı acil durumlarla karşı karşıya kalacaksınız. Tüm bunlar sırasında Genel Merkezinizi daha da geliştirecek, yeni mürettebat üyeleri kiralayacak ve onlara ihtiyaç duydukları tüm araç ve ekipmanları sağlayacaksınız. Sıcak ortamlarda serin tutabilir misiniz ve şehrinizi güvende tutmak için ne gerekiyorsa yapacak mısınız?

Siz polissiniz – Şehrinizi güvende tutmak için belirli araçlarla (devriye arabasından SWAT ünitesine) uygun acil durum görevlerini tehlikeli acil görevlere gönderin. Keskin nişancılardan izci köpeklerine, bomba savunma kitlerine ve çok daha fazlasına doğru teçhizatı sağlayın…

Mahkumları ve suç mahalli kanıtlarını geri getirin, sorgulayın ve para kazanmak için dosyaları işleyin. Bir mafya patronunun yargılanması veya şehrinizdeki büyük isyanlarla sonuçlanan futbol şampiyonası için hazırlıklar gibi büyük etkinlikler için fonlara ihtiyacınız olacak.

Sen itfaiyecisin – Gelen acil acele için hazırlanın ve ekibinizin bunlarla başa çıkmak için doğru araçlara ve kaynaklara sahip olduğundan emin olun. İtfaiyecilerinizi, belirli görev türleri için uzman olmalarına izin veren benzersiz beceriler geliştirmeleri için eğitin. Onları yeteneklerine göre farklı vardiyalara atayın ve hava tanklarından kimyasal acil durumlar için tehlikeli madde takımlarına özel donanımlar sağlayın.

Ambulansınız – Merkezinizin tıbbi istasyonundaki hastalarınıza dikkat edin ve radyoloji istasyonlarından 3D yazıcılara kadar en son teknolojilerle genişletin. Tüm hastalarınızı güvende tutmak ve doktorunuza kaza sepetinden kontaminasyon kıyafetlerine ve tıbbi kitlere kadar gerekli malzemeleri sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır.
Hazırlık her şeydir
Genel merkezinizin yöneticisi olarak her şeyi takip etmek sizin görevinizdir. Kaynak ve zaman kıtlığı dönemlerinde, iyi planlama ve iyi düşünülmüş tavizler talep edilir.

Mürettebatınızı mutlu ve sağlıklı tutarken her üç departmanın da yer aldığı multidisipliner acil durumları başarıyla tamamlamak için gerekenlere sahip olduğunuzu gösterin. Kurtarma şaheserinizi kurmak için helikopterler, tonlarca farklı ekipman, beceri ve eşya dahil 20’den fazla araçtan yararlanın.

Üç bölüm, sayısız görev ve dikkatinizi gerektiren kıt kaynaklara rağmen serin kalabilir ve durumun üstesinden gelebilir misiniz? Yeteneklerinizi kanıtlayın, şehriniz size güveniyor!

Özellikler:
– Farklı zorluklar ve stratejiler sağlayan bir çatı altında üç acil servis
– Merkezinizi inşa edin ve genişletin
– Karşılık gelen araçlarla San Francisco ve Berlin’e dayanan iki farklı ayar
– Zorlu kaynak yönetimi
– Öngörülemeyen ve çeşitli görevler
– Büyük “bulama faktörü ”Nedeniyle
, tüm varlıkların, haritaların ve görevlerin kapsamlı modifikasyon yetenekleri
– Vardiya yönetimi ve acil durum türlerinin değiştirilmesi ile gündüz / gece döngüsü
– Çerezlerinizi gazi durumuna yükseltin
– Polis departmanı -“ evrak ” acil durumlara polis gönderilmesi ile işlenecek ve dengelenecek
– Tıbbi bölüm – “hastalar” özelliği. Hastaları kritik durumda tedavi etmek için tıbbi ekipmanlara yatırım yapın, böylece sigortaları tarafından ödeme alın
– İtfaiye departmanı – Çok sayıda ekipman, araç ve insan ile büyük operasyonlar
– Merkezinizi genişletmek ve departmana özgü odalarla doldurmak için mülk satın alın çalışanlarınızın ruh halini ve sağlığını geliştiren ortak odalar olarak
– Performansınıza göre şehir belediye başkanı tarafından ödeme alın
– Başarıyla tamamlanmış acil durumlardan ödüller kazanın – doğrudan para ve itibar biçiminde, evraklarda, hastalarda ve mahkumlarda olduğu gibi gecikmeli olarak veya yeni ekip üyeleri, iş istasyonları, yeni kilitler vb. gibi daha karmaşık
– Belirli zamanlarda acil durum dalgaları sağlamanıza meydan okuyan uzun vadeli senaryo. Zaman çizelgesini kontrol edin ve onlar için hazır olduğunuzdan emin olun!
– Oyun deneyimi boyunca size yol gösteren ve oyunu her zaman zorlu tutacak hedefler ve başarılar


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 / 8.1 / 10 (64Bit)
İşlemci: AMD / Intel çift çekirdekli işlemci
Bellek: 4 GB
Grafik: AMD / NVIDIA 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Tümleşik veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartıOyun: Rescue HQ – The Tycoon
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 335 MB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir