Remnant From the Ashes – Swamps of Corsus Torrent indirGunfire Games ve Perfect World Entertainment resmen aksiyon oyunu Remnant: From the Ashes için bir DLC olan Swamps of Corsus’u duyurdu. Genişletme PC için 28 Nisan 2020‘de başlayacak ve daha sonraki bir tarihte konsollara gelecek.

Gunfire Games’in Ruhlar benzeri aksiyon RPG Remnant: Ashes’ten, Corsus Bataklıkları adlı ilk büyük DLC’sini alıyor. Genişletme, 28 Nisan 2020’de PC’de ve daha sonraki bir tarihte Xbox One ve PlayStation 4’te başlatılacak.

Corsus Bataklıkları yeni Rogue benzeri Hayatta Kalma Modu, yepyeni donanım, 50’den fazla benzersiz Zırh Derisi, yükseltilmiş Biome, Zindanlar ve daha fazlasını getiriyor. Yeni Survival modu, oyuncular yolculuğuna sadece bir tabanca ve bir miktar hurda ile başlıyor. Bu kalıcı bir değişikliktir, yani ölürseniz, oyuna en baştan başlamak zorunda kalacaksınız.

Genişletme ayrıca birçok zorlu düşman, yeni hikaye içeriği, görevler ve tamamlanacak etkinlikler de getirecek. DLC, Steam’de 7,19 Euro karşılığında satışa sunulacak. Bunun da ötesinde, temel oyunu ve DLC’yi 134,99 TL’ye özel bir pakette satın alabileceksiniz.

Remnant’a aşina değilseniz: Bu, kıyamet sonrası bir dünyada, her türlü canavarlıkla dolu, Ruhlar benzeri tasarıma sahip üçüncü şahıs bir aksiyon nişancı oyunudur. Oyunda bir kooperatif modu bulunuyor, böylece diğer iki oyuncu ile takım kurabilir ve düşman ordularıyla ve süper sert patronlarla yüzleşebilirsiniz.

ANA Oyun ve ek paket dahildir, direk oynayabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470
DirectX: Sürüm 11Oyun: Remnant From the Ashes – Swamps of Corsus
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 32.67 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 05 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir