Rage of Mages II: Necromancer Torrent indirÖfkeli devam filminde Rage of Mages II: Necromancer, gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan gazabı hissedin. Düşmanlarına karşı sana yardım etmek için müttefikler topla. Gücünüzü göstermek için güçlü silahlar toplayın ve önemli görevleri tamamlarken harika karakterleri kullanın ve karakterinizi herkesin gücü için eğitin.

Çorak bir çorak arazide, uyuyan bir kötülük dünyanın derinliklerinden sürünüyor. Gücünü küçük bir bölgede yavaşça inşa etmek için ilk içerikte, Necromancers çok geçmeden tüm topraklarını kötülük amaçları için boyun eğdirmek için hareket ettikçe müthiş güçlerini ortaya çıkaracak. Kara büyü kullanarak, ölü yetiştirme sanatını mükemmelleştirdiler ve şimdi bu korkunç köleleri en ufak tefeklerine itaat etmelerini emretti. Bir orduyu birleştirmek, ayrılan ruhların siyah lejyonlarını çağırabilenler için önemsiz bir iştir. Gücü ve beceriyi geliştirmek, güçlü müttefikleri almak ve gelecek saldırıda hayatta kalmak için eski bir sihir tılsımını kurtarmak için bir yolculuğa çıkmalısınız. Nihayetinde, Necromancers inisini araştırmalı ve dehşet verici planlarını gerçekleştirmeden önce onları ve onların ölmeyen kuklalarını yok etmelisin. Hazır mısın?

– 43 doğrusal olmayan, dallanan görev: Rage of Mages II: Necromancer, oyuncuların arayışlarında daha fazla çeşitlilik deneyimlemelerini sağlayarak oyun oynama deneyimini kişiselleştirir.
– Orjinal bir alanda kurulan yeni hikaye: Oyuncular maceracı partisine Arap tarzı çöl şehirleri ve ağaç dikme Druid köylerini yönlendirir. Her yer yeni zorluklar ve yeni düşmanlar sunar.
– Maceracılara seyahatlerinde yardımcı olacak 400’den fazla silah, eşya, büyü, nesne ve bina.
– İğrenç iskeletler, zombiler, Druidler, şamanlar ve Necromancers’ın ölümcül ırkı da dahil olmak üzere, 80 eşsiz düşman. Her düşman, ölümcül yeni savaş yeteneklerine sahiptir.
– Yeni müttefik sistem: Oyuncular artık Orklar ve Troller ile ve diğer insanlarla işbirliği yaparak rekabeti kırabilirler.
– Artan tekrar değeri: Ek çok oyunculu arenalar 16 oyuncuya kadar destekler.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 1.8 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Rage of Mages Serisi indir
Oyun: Rage of Mages II: Necromancer
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 613 MB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Eylül 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir