RAGE 2: Rise of the Ghosts Torrent indirG247’ye göre “gelmiş geçmiş en iyi hissettiren nişancılardan biri” olan RAGE 2; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 26 Eylül’de yayımlanacak olan Rise of the Ghosts adlı ilk genişleme paketiyle dönüyor. Avalanche Studios ve id Software, Rise of the Ghosts ile çılgınlık faktörünü 11’den 12’ye çıkaracak. Bu genişleme paketiyle birlikte Feltrite ile güçlenmiş yamyam Hayaletleri barındıran yeni bir bölgede yepyeni bir hikâye, bu Hayaletleri paramparça etmeye yarayacak yeni silah Feltrite Laser Launcher, Hayaletler üzerinde kullanılacak yeni Void yeteneği ve daha fazlası geliyor.

Evet… Avlanması gereken epeyce çöl Hayaleti var ve bunun için aramanız gereken tek kişi aşırı güçlü Feltrite yetenekleri ve et çiğneyip düşmanı mahveden silahlarıyla Çölün Süper Kahramanı Ranger Walker!

Halihazırda Deluxe Edition sahibi olan oyuncular 26 Eylül’de Rise of the Ghosts’a otomatik olarak erişebilecek. Deluxe Edition sahibi olmayan oyuncular ise Rise of the Ghosts’u oyun içi dükkândan 1500 RAGE Coin ya da 15 Euro karşılığında 26 Eylül’de satın alabilecek. Buna alternatif olarak oyununu Deluxe Edition’a yükseltmek isteyenler hemen oyun içi dükkâna gidip 2000 RAGE Coin karşılığında Deluxe Edition yükseltmesi satın alabilirler. Deluxe Edition, Rise of the Ghosts genişleme paketinin yanı sıra oyunculara DOOM BFG silahı, Wasteland Wizard Hile Kodları, Gelişim Yükseltici ve Battle Standard araç bayrağı veriyor.

Yeni içeriğin satırbaşları şu şekilde:

Yepyeni bir hikâye
Yeni Düşman Birliği, kötü kalpli Hayaletler
The Overgrown City, keşfedilmeyi bekleyen devasa, yeni bir bölge
Yeni Silah – Feltrite Laser Launcher: Bu yeni silah, yolundaki düşmanları Feltrite ile güçlendirilmiş bir ışınla yakıyor.
Yeni Yetenek – Void: Void yeteneğiyle bir düşmanı hedef alıp kukla gibi havada asılı tutun ve Shatter yeteneğinizle uzaklara uçurun ya da yeteneğinizi odaklayarak düşmanınızın kafasının patlamasını sağlayın. Muhtemelen her iki şekilde de çok eğleneceksiniz.
Yeni Araç – Hayalet Motosikleti

ANA OYUN DAHİLDİR, İNDİRİP DİREK OYNAYABİLİRSİNİZ.


Minimum:
İşletim Sistemi: Win7, 8.1, – 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i5-3570 – AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB – AMD R9 280 3GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
İşletim Sistemi: Win7, 8.1, – 10 (64-Bit versions)
İşlemci: Intel Core i7-4770 – AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB – AMD Vega 56 8GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için RAGE Serisi indir
Oyun: RAGE 2: Rise of the Ghosts
Tür: Aksiyon, Macera, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 37.5 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 22 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir