Pumpkin Jack Torrent indirPumpkin Jack, Balkabağı lordu olan Jack’i kontrol edip zaten yozlaşmış olan topraklara içimizdeki korkuyu sonuna kadar aşıladığımız bir oyundur! Klasik “iyi & kötü” masallarının aksine, kötülüğün hakim olması için uğraştığımız bu oyunda iyiler her zaman kaybediyor!

Çizgi Filmleri Andıran Renkli Atmosfer – Yüksek kalitede ışıklandırma ile oluşturulan, birbirinden güzel atmosfere sahip bölümlerin birini bitirip, diğerine başla!
Hayatın İçin Savaş! – Her türlü kötülüğün kol gezdiği bu diyarda hayatta kalmak için her silahta ustalaşman, her komboyu eksiksiz yapman ve tüm bunları yaparken düşmanın hareketlerine de dikkat etmen gerekecek!
Aman Kafaya Dikkat! – Yeri geldiğinde “Bir elin nesi var iki elin sesi var.” atasözünden yola çıkarak, balkabağı kafanı kullanıp çeşitli bulmacaları çöz ve yolculuğuna farklı bir lezzet kat!
Yanındaki Dostlarına Güven – Yolculuğun boyunca asla yalnız kalmayacaksın. Seni her zaman takip eden ‘uzun menzilli’ bir karga ve akıl hocan olan baykuş sana her zaman yardımcı olacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-3330 3.0 GHz, AMD FX-8300 3.3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760, Radeon R9 270
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alanOyun: Pumpkin Jack
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 2 GB
Crack: Public
Eklenme: 20 Temmuz 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir