Project Highrise + DLC Torrent indirMimar ve geliştirici olarak işiniz, tüm şehrin kıskançlığı, sanat ve mühendislik şaheserleri olacak dünyaca ünlü gökdelenler inşa etmektir. Ancak bir gökdelen çelik ve camdan daha fazlasıdır, binada yaşayan ve çalışan insanlarla dolu karmaşık bir ekosistemdir. Sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için sabit elinize ihtiyaç duyan karmaşık bir makine haline gelirler.

Yerden ayrıldığınız andan itibaren her karar size aittir. Mimar olarak her şeyin yapımını koordine etmelisiniz – her duvar ve tel, her ofis ve daire. Bina sahibi olarak kiracılarınızı mutlu tutmanız ve zamanında kira ödemeniz gerekir. Bilgili bir geliştirici olarak alt çizgiyi takip etmeli ve geleceğe yatırım yapmalısınız. Başarılı olun ve herkesin yaşamak ve çalışmak için cazip geleceği prestijli bir adresin ödüllerini alacaksınız. Başarısız olun ve kiracıların tiksinti içinde ayrılmalarını, işlerini başka bir yere götürmelerini ve itibarınızı darmadağın bırakmasını izleyeceksiniz.

Dünyanın dört bir yanından iş liderlerini cezbeden özel bir ofis binası mı oluşturacaksınız? Gökyüzünde lüks daireler, seçkinler için çatı katı ve ünlüler için oyun alanları inşa edecek misiniz? Belki açgözlülük sizi daha iyi hale getirir ve bir sürü nakit için kiracı mutluluğu esnaf bir kiralık bina inşa edecek? Tüm bu seçenekler ve daha fazlası sizindir. Başarı tamamen sizin elinizde.

– Modern bir gökdelenin derin ve karmaşık simülasyonu
– Restoranlardan ofislere, perakende mağazalara veya konut dairelerine kadar kendine özgü özellikleri olan çok çeşitli kiracılar
– Rüya gökdeleni inşa etmenizi sağlayan çeşitli zorluk seviyelerine ve başlangıç ​​koşullarına sahip açık kum havuzu oyunu çevresindeki şehrin üzerinde yükselen


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10
İşlemci: Core i5
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: Tümleşik video (Intel HD 4000 veya üstü), 1 GB paylaşılan bellek
Ekran: 1280 x 720
Depolama: 500 MB kullanılabilir
Fare, KlavyeOyun: Project Highrise + DLC
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 161 MB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Mayıs 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir