Planet Nomads Torrent indirPlanet Nomads, blok tarzı bina sayesinde yabancı gezegenlerde hayatta kalmaya çalışacağınız bir bilim kurgu simülasyon oyunudur. Garip bir şekilde büyüleyici bir gezegende kaza geçiren yalnız bir astronot bilimcisisiniz. Zekanızı bir arada tutmak ve gıda, su ve inşaat malzemesi içeren temel hayatta kalma ihtiyaçlarınızı güvence altına almak, bu dağınık durumdan bir çıkış yolu bulmaya doğru en iyi yoldur.

Planet Nomads, kendinizi gerçek hayatta kalan biri gibi hissetmeniz için binalarla hayatta kalma ve keşifleri bir araya getirerek benzersiz bir oyun deneyimi sunar.

Binalar
Binalar, Gezegen Göçmenlerinin temel taşıdır. Yaptıklarınız hayatta kalma şansınızı belirler ve hareket yarıçapınızı arttırır. Bina, ilerlemenizi ve gelişmiş malzemeleri ortaya çıkarmanızı sağlar. Hayal gücünüzün ortaya çıkabileceği hemen hemen her şeyi yaratmanıza izin vermek için yüze yakın blok sizi bekliyor.

Keşif
Çevreyi araştırmış olabilirsiniz, ancak birkaç kilometre kuzeyde veya güneyde, işler kökten farklıdır. Çoklu biyomlar, iklime bağlı olarak gezegeni kutuptan kutuba çevirir. Sandy motoru, biyomları doğal olarak harmanlayarak Kuzey Kutbu’na olan yolculuğun destansı ve sürekli değişen bir macera olmasını sağlıyor.

Hayatta Kalma
Yaşayan bir gezegende hayatta kalmak kolay bir iş değildir, ancak dikkatli planlama, dikkat ve sağlıklı bir merakla bunu yapabilirsiniz. Zehirli bitkilerin ve meraklı hayvanların üstesinden geldiğiniz sürece, parçalara bölünmekten, ölüme dondurulmaktan, canlı olarak yenmekten, açlıktan ölmekten ve genellikle sona erdirmekten kaçının.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Win 10 – 64bit
İşlemci: 4 Çekirdek CPU @ 3GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 950 (veya AMD eşdeğeri)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Win 10 – 64bit
İşlemci: Intel Core i7-6700K @ 4GHz
Bellek: 16 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1080Ti
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Ses Kart: DirectX UyumluOyun: Planet Nomads
Tür: Aksiyon, Macera, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 2.62 GB
Crack: GOG
Eklenme: 12 Temmuz 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir