Phantom Doctrine Torrent indirPhantom Doctrine, Soğuk Savaş’ın zirvesinde stratejik bir sıra tabanlı casusluk gerilim filmi. Çok çeşitli etkilerden yararlanan ve klasik casus filmlerinin ince entrikalarını yakalayan oyun, oyuncuyu gizemli gizli operasyonlar, karşı istihbarat, komplo ve paranoya dünyasına itiyor.

Yalnızca The Cabal olarak bilinen gizli bir örgütün lideri olarak, lidere lidere ve ulusa ulusa karşı çukur açmayı amaçlayan küresel bir komployu engellemekle yükümlüsünüz. Gizli görevler gerçekleştirerek, gizli dosyaları araştırarak ve düşman ajanları sorgulayarak uğursuz bir plan ortaya çıkar. Saatin işaretlenmesiyle, dünyayı düşünülemez bir kaderden kurtarmak için engellenmelidir.

Özellikleri

– Derin Tek Oyunculu Hikaye Kampanyası: 40 saatten fazla Tek oyunculu kampanya modu, Soğuk Savaş’ın korkunç gerçekliğini benzersiz bir perspektiften hayata geçirmek için çok sayıda tarihi olay ve karakterden oluşan zengin bir sürükleyici arsaya sahiptir.

– Yeni nesil sıra tabanlı savaş: Değişken Overwatch modları ve saldırıya yönelik İhlal yeteneği dahil olmak üzere benzeri görülmemiş hareket ve eylem esnekliği sunar.

– Genişletilmiş savaş alanı: varlıklar dünya çapında konumlandırılabilir, böylece savaş sıcağında yardım çağırın. Ancak düşman, ağır silahlar ve hatta hava desteği de dahil olmak üzere takviye yapabilir. Silahlı kavgaya bıçak getirme.

– Bilgi güçtür: Görev yerlerine gizli operatörlerle sızarak başarı şansınızı artırın. Kendi alçak tuzaklarını açmaya hazırlanan düşman ajanlarının bir adım önünde olmaya çalışın.

– Tam teşekküllü gizlilik oyunuyla gölgede saklanıyor: Gizli operasyonlar, boğuk silahlar, sessiz iniş çıkışları ve son teknoloji Soğuk Savaş teknolojisi ile tamamlanabilir.

– Önemli karşı istihbarat operasyonunun sorumluluğunu üstlenin: Hem KGB hem de CIA’dan, suç kardeşliğinden işe alın ya da gizli hükümet deneylerinin konularının eşsiz yeteneklerini kullanın. Silahlar, kaynaklar ve temaslar dünyanın her yerinde güvence altına alınabilir. Ancak durum uygulamalı bir yaklaşım gerektiriyorsa, kilitlenecek, yüklenecek ve savaşmaya hazır olacaksınız.

– Yenilikçi Araştırma Kurulu: Klasik bir pinboard ve string yaklaşımı kullanan Araştırma Kurulu, vakaların, yerlerin ve kişilerin yeni misyonları, kaynakları ve teknolojileri ortaya çıkarmak için araştırılabileceği merkezdir. Phantom Doktrini’nde araştırma ve intel, başarının aktif ve hayati bir unsurudur.

– Çok Oyunculu Savaşlar: acımasız çevrimiçi çok oyunculu maçlarda arkadaşlarını kaybet ve yeni düşmanlar yarat. Erişilebilir 1v1 çatışmalarda Phantom Doktrininin sadakatini ve ölümcüllüğünü yaşayın.

– Acımasız Teknolojiyi Kullanın: Yeni yetenekler düşmandan çalınabilir veya araştırılabilir ve daha sonra acımasızca kendi yararınıza kullanılabilir. Genellikle deneysel ve ahlaki açıdan şüpheli olan beyin yıkama, sorgulama, vücut mühendisliği ve kimyasal geliştirme, herhangi bir şekilde bilgi ayıkladığınız için adil bir oyundur.

– Tamamen özelleştirilebilir karakter oluşturma: Operatörler her yeni kimliğe ihtiyaç duyduklarında özelleştirilebilir. Görünüşlerini değiştirin, belgelerini taklit edin, ölümcül sanatlarda eğitin ve tekrar sahaya gönderin.

– Özenle tasarlanmış el yapımı seviyeler: Her iki dünyanın en iyilerini birleştirmek: büyük, elle tasarlanmış haritaların kalitesi ve görsel ve oyun çeşitliliği sağlayan titiz, akıllı tasarım. Demir Perde’nin her iki tarafındaki Soğuk Savaş’ın kavrayışında 1980’lerin dünyasına seyahat edin.

– Tekrarlanabilir modüler kampanya: geniş bir mekanik yelpazesi, belirgin bir şekilde farklı oyunlar sağlar. Rastgele oluşturulan karakter adları ve arka planları, algoritmik olarak doldurulmuş ve uyarlanmış haritalar ve rastgele istihbarat snippet’leri ile benzersiz bir deneyim garanti edilir.

– İki farklı bakış açısından bir casus gerilim filmi: Eski bir KGB karşı istihbarat operatörü veya bir dönek CIA ıslak çalışma komandosu olarak oynayın. Her biri gerçeği kabul etmek ve küresel komploya meydan okumak zorundadır. Genişletilmiş Oyun Alanında ek bir kahramanla ödüllendirilecek kampanyayı tamamlayın.

– Hiçbir görev çok büyük veya çok küçük değildir: bir hedefi klinik olarak suikast yapmak için yoğun bir hükümet tesisine sızmak veya bir düşman üssüne tam ön saldırı uygulamak. Misyonun karmaşıklığı, toplanacak yağma ve istihbarat ile bağlantılı isteğe bağlı hedeflerle her kararın bir etkisi vardır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi gerektirir : Windows 7/8 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 veya eşdeğeri
Bellek: 6 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620 / Radeon HD 5770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alanOyun: Phantom Doctrine
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 14.26 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir