Omikron: The Nomad Soul Torrent indirGizemli bir karakterin umutsuz zevkine başka bir boyuttan cevap vererek, ruhunun karanlık ve fütüristik Omikron şehrine girmesi gerekir. Bu, giderek daha da garip ve göz kamaştırıcı bir paralel dünya ile destansı bir maceranın başlangıcıdır. Nihai gizemi çözmelisin: neden Omikron’dasın ve nasıl çıkabiliyorsun? Sizi durdurmaya çalışan tehditkar şeytanları yenmek için ilham verici ortamlarla düşünün, savaşın ve etkileşime geçin. Omikronian David Bowie’nin enkarnasyonu tarafından yönetilen bir isyancı grubu olan The Dreamers’ın gizli müzikal performansları da dahil olmak üzere hayatı, sunduğu her şeyle alternatif bir gerçeklikte yaşayın.

Omikron: Nomad Soul, başkaları gibi fütüristik bir 3d aksiyon maceradır. Derin bir oyun planını macera, keşif, aksiyon, dövüş ve rol yapma unsurlarıyla birleştiren Omikron deneyimi, sizleri tuhaf ve harika dünyaya girdiğiniz andan itibaren sizi büyüleyecektir. Sadece bütün birleşik becerilerinizi kullanmak size bu egzotik boyuttan kurtuluş getirecektir.

Deneyim “sanal reenkarnasyon”, ölmeden önce dokunduğunuz son karakterin gövdesine doğrudan geçme yeteneği.

Yepyeni bir seviyeye sahip olan Omikron, bulmaca çözme, aksiyon, çekim, dövüş ve rol yapma unsurlarını derin ve etkileyici bir hikayede birleştiriyor.

-Tüm yüzlerce hareketli insan ve araçla gerçek zamanlı 3D olarak geniş bir şehri keşfetme özgürlüğünü tamamlayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Omikron: The Nomad Soul
Tür: Aksiyon, Dövüş, Macera
Platform: PC
Boyut: 1.17 GB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir