NINJA GAIDEN Sigma 2 Torrent indirEfsanevi kılıç “Dragon Sword” u devralan ninja Ryu Hayabusa’ya dönüşün ve yeniden dünyanın her yerindeki dövüşlere göğüs gerdiğiniz yüksek hızlı ninja aksiyonunu yaşayın.
Ayrıca oyun, oyuncunun sıkıştığı durumlarda otomatik olarak müdafaaya geçeceği ve kaçacağı bir mod olan “Hero Mode” gibi ek özelliklerle doludur.

”NINJA RACE” de hız, ölüm kalım meselesidir
“NINJA RACE”, yüksek hızlı dövüşlerde mücadele ederken, süre sınırlaması içinde harita genelinde yarışmanızı gerektirecek bir moddur. Bu modda, peş peşe yendiğiniz düşmanların sayısı “Kill Combo” olarak kabul edilir ve yüksek bir Kill Combo sayısını bir araya getirdiğinizde, saldırı gücünüz önemli ölçüde artar. Ayrıca, oyunda ilerlerken hızlandırıcı ve zaman artırıcı ögeler toplama imkanınız olduğundan, aralıksız olarak saldırmak, düşmanları olabildiğince hızlı bir şekilde yenmek ve ögeleri toplamak stratejiniz için çok önemli olacaktır.

Hayabusa ile birlikte, 3 kadın kahraman göz kamaştırıcı şekilde dövüş alanında hızla ilerliyor
“NINJA GAIDEN” serisinden kadın kahramanlar, “Ayane”, “Rachel” ve “Momiji” oynanabilir karakterler olarak boy gösteriyor. “TAG MISSIONS” ile oyuncular Hayabusa ve 3 kadın kahraman arasından 2 karakter seçebilir ve görevler tamamlandıkça 2 oynanabilir karakter arasında geçiş yapabilirler.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10, 64bit
İşlemci: Intel Core i3 4130 or over
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 VRAM 4GB or over, AMD R7 370 VRAM 4GB or over
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Ninja Gaiden Serisi indir
Oyun: NINJA GAIDEN Sigma 2
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 4.5 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 24 Haziran 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir