Night Call Deluxe Edition Torrent indirGizemli bir seri katil, günümüz Paris’in sokaklarını takip ediyor. Beden sayısı arttı ve polis suçluyu yakalamaya daha yakın değil. Sen bir taksi şoförüsün ve katilin en son saldırılarından kurtulan, hayatından zar zor kaçabildin. Katili bulmaya yardım etmek için yedi gecen var, yoksa polis seni yakalar. Gelecek birkaç vardiya normal veya güvenli olmaktan uzak olacak…

Night Call, doğrusal olmayan, anlatıya dayalı bir noire soruşturma oyunudur. Dedektif değilsin ama senin bir hediyen var. Etrafınızdaki insanlar kendilerini daha rahat hissediyorlar. Konuşuyorlar. Düşüncelerini, duygularını, hikayelerini, sırlarını paylaşırlar. Yolculara göre siz sadece bir şoförden daha fazlasısınız; ayrıca bir arkadaş, bir sırdaş, psikiyatristsin. Işık Şehri boyunca maskeli ama çok gerçek hayatların altında bir bakış yakalayan bir röntgenci. Ve katili yakalamak istiyorsanız bu rolleri iyi oynamanız gerekecek.

Faturalarınızı ödemek için para kazanırken ipuçlarını toplamak için her gece kullanabileceğiniz sınırlı süreyi kullanın. Yolcuları hedeflerine doğru sürün, hikayelerini dinleyin ve cevaplarınızı dikkatlice seçin; bazıları anlatmak için masalları olan sıradan insanlardır, bazıları ise araştırmanız için anahtar olan bir ipucunu ortaya çıkarabilir. Şüpheliler hakkında yeni bilgiler edinmek için doğru ipuçlarını takip edin ve gaz satın almak ve faturalarınızı ödemek için yeterli para kazanmayı unutmayın.

Çok geç olmadan gizemi çözebilir misin? Daha iyi acele edin – hem saat hem de sayaç çalışıyor…

TEMEL ÖZELLİKLER:
Canlı ve orijinal bir yayın: 70’ten fazla orijinal, şaşırtıcı, gerçekçi karakterle tanışın ve hayatlarını birkaç kısa an için paylaşın. Bazıları sizi hareket ettirebilir, ilham verebilir veya üzebilir. Dinle ve yardım et – senin için yararlı bir şeyleri olabilir.

MUHTEŞEM OYUN NOYASI TARZI: Her karakter ve konum, çarpıcı bir şekilde siyah-beyaz olarak elle çizilmiş olup, noire sanatının saf gerilimini uyandırmaktadır.

İNCELEME VS. SURVIVAL: İhtiyacınız olan bilgiyi almak için bilgileri daha fazla para için mi bırakacaksınız veya gelirinizi feda edecek misiniz? Seçimlerinizi çabuk yapın – zaman tükeniyor!

ÇOKLU OLAYLAR, ÇOK KATLI KILLER: Üç ayrı davada ipuçlarını topla. Katillerin kimliğini ortaya çıkarabilir misin? Dikkatli olun: bir davada suçlu şüpheli diğer davada tamamen masum olabilir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.10GHz veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Geforce GTX 550 Ti, Radeon R9 M370X veya eşdeğeri 3 GB VRAM
Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-3770K @ 3.50GHz veya eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: Geforce GTX 760, Radeon HD 7970 veya eşdeğeri 4 GB VRAM
Depolama: 7 GB kullanılabilir alanOyun: Night Call Deluxe Edition
Tür: Macera, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 1.08 GB
Crack: GOG
Eklenme: 30 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir