Minotaur Torrent indirMinotaur, The Universe of Seven adlı yeni bir dünyada geçen bir macera oyunudur. İşte seveceğinizi umduğumuz şeyler:

Hikaye ve karakterler
Minotaur’un hikayesi, çoğunlukla kendilerini apartmanlarında mahsur bulan dokuz karaktere odaklanıyor. Bu Erken Erişim sürümünde tamamen mevcut olan Nod’un rotası, sevimli keskin dilli yapay zeka asistanı Ollie’nin yardımıyla (bir nevi) kaçmaya ve geçmişiyle hesaplaşmaya çalışırken Nod Pikes adlı bir senteti takip ediyor. Oyunun genelinde olduğu gibi, Nod’un rotasının birden fazla sonu var. Onlara kötü, üzgün, çok üzgün, acımasız ve şok edici diyoruz. İstediğini al!

Hikaye hakkında birkaç not daha:
– Kalan dört rotanın tümü oyuna ücretsiz olarak eklenecek.
– Harika bir oyuncu kadrosu tarafından tamamen İngilizce olarak seslendirildi.

Oynanış
Minotaur’un merkezinde işaretle ve tıkla mekaniği var, bu yüzden işaret etme ve tıklama sürecini olabildiğince ilgi çekici hale getirmeye çalışıyoruz. Yalnızca Nod’un rotasında birçok farklı bulmacayı çözecek, eski bir robotla savaşacak ve hatta çok sayıda merdiven çıkacaksınız. Hm… Sonuncusu kafamızda çok daha iyi geliyordu. Aslında en sevdiğimiz kısımlardan biri!

Grafikler
Minotaur dünyasını canlı ve sürükleyici hissettirmek için çok zaman harcıyoruz ve grafiklerin ve animasyonların bunda büyük rol oynadığını düşünüyoruz. Erken Erişim fragmanımıza göz atın – içindeki her şey doğrudan oyundan alınmıştır.

Müzik Güzel
. Gerçekten mi. Binlerce parça dinledik ve Nod’un rotası için bunların en iyisini seçtik.

Dünya
Sık sık Minotaur’un bir cyberpunk oyunu olduğunu söylüyoruz, ancak bu sadece onu satmaya çalışıyoruz. Gerçekte, dünyası daha çok bir bilim fantezisi ortamıdır ve biz onu en küçük ayrıntısına kadar çözdürmeye takıntılıyız. Yoksa neden kendi irfanına adanmış bütün bir web sitesi yapalım?

Henüz ikna olmadın mı? Syl, ve bu elimizden gelenin en iyisini yaptık. Demoyu denemeye ne dersiniz? Hikayenin başlangıcının ilginizi çekeceğinden eminiz. Ve takılırsanız, spoiler içermeyen adım adım açıklamamızı kullanmaktan çekinmeyin.

Yakında Nova DC’de görüşmek dileğiyle!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10, 32/64-bit
İşlemci: 2.8 Ghz Çift Çekirdekli CPU
Belleği: 4 GB RAM
Grafik: AMD Radeon HD 6670, GeForce GTX 200 serisi, en az 1GB
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama : 500 MB kullanılabilir alanOyun: Minotaur
Tür: Bulmaca
Platform: PC
Boyut: 2.34 GB
Crack: GOG
Eklenme: 09 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir