MechWarrior 5: Mercenaries Torrent indir3015 senesine güzel geldiniz! Yaşamda kalmak için harika bir zaman.

İnsanlık, İç Küre olarak öğrenilen geniş bir uzay bölgesini içeren binlerce yıldız sistemini kolonileştirdi. İşbirliği ve ilerlemenin altın çağı artık uzak bir anı ve insanlık bir defa daha hepsi üstünlük için yarışan değişik gruplara ufaladı.

Bu Veraset Savaşlarının ortasında, sizin gibi efora aç Paralı Askerler, büyük zamanı değerlendirmek için ödünlü bir konumdalar. Riskli bir iş ama bu surattan buradasın, değil mi? Patlatmak, enkaz etmek, ezmek ve tamamen balistik olmak için bir kaşıntınız varsa, içeri girin ve kendi savaş silahınız olun!

MechWarrior 5: Mercenaries HİKAYE
Bir zamanların önde gelen Paralı Asker bölüğünün servetçisi olarak, komplocu grupların elinde yakın tahribin alevlerinde yine doğmuş olarak, zafer ve intikam arayışınız, bir yıldız olma yolculuğunuz süresince yıldızlararası entrika iplerini kovalarken ışık senelerini uzatacak. seçkin MechWarrior ve paralı asker komutanı.

MechWarrior 5: Mercenaries İÇ KÜRE
Binlerce yıldız sistemine ve bir dizi sansasyonel biyoma konut sahipliği yapan İç Küre, faallik, emel, netice ve spektrum ile canlıdır. Sistemler ele geçirilecek ve geri kazanılacak, büyük vakalar ortaya çıkacak ve yeni teknolojiler ortaya çıkacak.
Muhtelif gruplarla ilişkileriniz amansız Ardıl Savaşlara ve bir Paralı Asker birliği lideri olarak tercihlerinize göre dalgalandıkça, savaşın güçlükleri her geçen hafta görülecek.

MechWarrior 5: Mercenaries OYNANIŞ
Geleceğin savaş alanlarına, tüm şehirleri yerle bir edebilen devasa savaş cihazları olan BattleMech’ler egemendir. Bir BattleMech kaptanı olarak, tanklar, kara taşıtları, uçaklar, gelişmiş korunmalar ve kuvvetlendirilmiş üsler dahil olmak üzere düşman ‘Mech’lerine ve gayelerine hasar vereceksiniz.

Çok az şey bir ‘Mech’in eforuna uzun vakit sabredebilir ve İç Küre’nin dünyaları, kalkan savunmanızı veya ezici imhanızı bekleyen hakikat tahrip reyin alanlarıdır.

SAVAŞLAR
50’den fazla eşsiz ‘Mech şasi ve suratlarca alt varyantla, tümü yüksek nitelikli modeller, zarar gidişatları ve teçhizatla bütün olarak hakikatleştirilmiştir, iki ‘Mech aynı değildir!
Ender ve bedelli şasi ve donanım için Inner Sphere pazarlarını tarayarak veya doğrudan yok edilen düşmanlarınızın enkazından ve savaş ganimetlerinden kurtararak elde edilmiş olsun, BattleMech’lerinizin bakımı ve çalıştırılması, hem bir vasıta olarak hem de bir vasıta olarak muvaffak olunuz için hayati ehemmiyet taşıyacaktır. MechWarrior ve bir Paralı Asker elbiseyi komutanı.

MERC HAYATI
Savaş alanının dışında, bir Paralı Asker işletmesinin lideri olarak, bir üniteyi çalıştırmanın tüm ehemmiyetli bileşenlerini rejisörüz gerekecek.

Savaş alanında size katılmaları için İç Küre’nin her yerinden MechWarrior’ları kiralamanız ve sahaya sürmeniz ve hepsi de katkınız için yarışan İç Kürenin Büyük Haneleri ile ilişkilerinizi rejisörüz için “Mech’ler ve donanım” edinmeniz ve elde etkeniz gerekecek. onların sallayıcı savaş mücadelelerine.


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions)
İşlemci: Intel Core i3-7100/AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770/AMD Radeon R9 280X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit version)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070/AMD RX Vega 56
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan


MechWarrior 5 Mercenaries Full İndir
MechWarrior 5 Mercenaries Full İndir
MechWarrior 5 Mercenaries Full İndir
MechWarrior 5 Mercenaries Full İndir
MechWarrior 5 Mercenaries Full İndir
MechWarrior 5 Mercenaries Full İndir

Oyun: MechWarrior 5: Mercenaries
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 23 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 07 Ocak 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir