Leisure Suit Larry Torrent indirBoş zaman kıyafeti Larry daha uzun, daha derin ve daha güçlü yaptı. Konuşmak için “bloğun etrafında” idi. Üretilmeden çok önce modası geçmiş bir takım elbise giymiş bir adam için oldukça başarılı. Her şeyi kaçık gece kulüplerinden ve her zaman kaçınılması gereken ara sokaklara sahip keyifsiz barlardan gördü. Hatta bir süreliğine yerli oldu ve ada hayatının bir parçasını kaptı. Hayatı, sıkı noktalar ve nabzı kesen pektorallerle doluydu. Kertenkelesi her zaman uzanıyor ve birkaç yanlış yerde aşkı arıyor. Her zaman gizli bir iş çıkarmaya istekli ve bunu yapabilen adamımız Larry, biraz hareket için bekar bir adam! Çizgileri bir rekor kadar sağlam ve gösterişi görülmesi gereken bir şey!

Boş zaman kıyafeti Larry’s Greatest Hits and Misses, beşinci macerada sevimli zavallı Larry Laffer’ı bir yandan da bir yandan da ayrıştırma kaygısı, titizlikle göster ve tıkla eylemi ile birleştiriyor! Hubba hubba! “Büyük bir neon dinozoru 6.000 dönüm elektrikle çalışan pullarla tamamlayan Nevada” gibi görünen Kayıp Ücretler kasabasına giderken Larry’nin yardım etmesini sağlayın, Nontoonyt Adası’nın parıldayan kumlu kıyıları ve Los Angeles’a gidin ve şehri kırmızıya boyayın. Larry’nin en güzel yıllarını kutlayın ve unutmayın, büyük şeyler küçük paketlerde geliyor!

– Leisure Suit Larry 1-6 (LSL 6, VGA ve SVGA’da), Leisure Suit Larry 1’in VGA versiyonunu ve Softporn Adventure’ı içeriyor. Leisure Suit Larry 4 içeren (in) ünlü kayıp disketler hala eksik. Hayır, biz de onları saklamıyoruz.

– Oyunun en uzun süren efsanelerinden biri olarak oynayın: Leisure Suit Larry!

– Al Lowe, sizinle birlikte “antrenman yapmayı” bekleyen ünlü mizah ve komik bebekler!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Leisure Suit Larry
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 544 MB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir