Legends of Ellaria Torrent indirLegends of Ellaria, kendi kraliyetinizi kurabileceğiniz, epopesi savaşlarla savaşabileceğiniz ve çekici bir fantezi dünyasını keşfedebileceğiniz birinci kişi serüven, asıl zamanlı strateji ve rol yapma sandbox oyununun eşsiz bir karışımıdır . Can Vermekte olan bir dünyadan uyruğuyla beraber kaçan, Ellaria dünyasında yeni bir kraliyet kuran bir lord olarak oynuyorsunuz – tıpkı sizin gibi diğer fraksiyonların ve ırkların yerleştiği ebatlar arasında bir kavşak ve pahalı büyü üzerinde hakimiyet için savaşıyorsunuz. Riftstones’un kaynağı. Birinci kişi serüvenlerinde uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfedin, asıl zamanlı strateji mekaniğinde şehirlerinizi ve kraliyetinizi kurun, ordularınıza komuta edin ve onları ön saflardan yönetin veya eforlarınızı sizin için yönetmeleri için kahramanlarınızı ve generallerinizi gönderin!

ÖLÜMEYEN DÜNYA İÇİN YENİ BİR UMUT
Uzun zaman evvel ana dünyanız Mara, şerefli lordların geniş ve zengin kraliyetleri yönettiği büyüyen bir dünyaydı. Onların hayranlık uyandıran eforları, asıllığı bükebilen esrarengiz sihirli özelliklere sahip bir malzeme olan Riftstone üzerine inşa edildi. Ancak bu lordlar, Riftstone’un kaynaklarını hakimiyet etmek için aralıksız savaştılar ve asırlardır süren dünya çapındaki çatışmaları sonunda hakimiyetten çıktı. Hür vazgeçilen eforlar, Mara’yı imhanın eşiğinde sefil edilmiş bir çorak araziye dönüştürdü – sona o kadar yakın ki, yaşamda kalan birkaç halktan birinin lideri olan siz, daha önceki topraklarınızı geride vazgeçerek insanlarınızı Ellaria dünyasına bir geçitten geçirdiniz. bakiye kadar.
Bu Ellaria, bir cins ebatsal kavşaktır: daha öncekilerin, unutulmuş bir medeniliğin, rakamsız başka yere portallar inşa ettiği dünyalar arasında bir kavşak. Şimdi milletinizi galibiyete geri götürme zamanı; bunun için Ellaria’nın genç dünyasında kendi cinsiniz için bir yer açmanız ve yeni kraliyetinizi düşmanlarına karşı duracak kadar güçlü hale getirmeniz gerekecek. Diğer bazı cinsler ve gruplar da kendi anavatanlarından kaçtıktan sonra Ellaria’ya yerleştikleri için bu kolay bir iş olmayacak.

KRAL OLARAK YÖNET. KAHRAMAN OLARAK SAVAŞ
Legends of Ellaria’da dilediğiniz zaman dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Topraklarınızı yönetmeye, inşa ederek şehirler inşa etmeye, ordularınızı ve yeteneklerinizi yükseltmeye, yeni teknolojiler araştırmaya ve kraliyetinizin ekonomisini yönetmeye odaklanabilirsiniz. Savaşta, birliklerinize asıl zamanlı strateji savaşlarında liderlik edebilir veya cephede savaşta onlara katılabilirsiniz, askerlerinizin yanında savaşabilirsiniz.
Ellaria’nın prosedürel olarak oluşturulmuş dünyasında aksiyon-RPG serüvenlerinde kahramanlarınıza ve dostlarınıza katılabilirsiniz – keşfettiğiniz her bölge ve fırtına yaptığınız her zindan eşsiz ve değişiklerinden değişik sezecek. En iyi zırhınızı kuşanın ve kılıcınızı kuşanın, Ellarian sihrinin güçlü eforlarını hakimiyet edin veya her şeyi bilen bir serüvenci yaratın – kişiliğinizi nasıl yükselteceğinize ve ne cins bir kral ve kahraman olmak istediğinize siz karar verin.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz or equivalent
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750 Ti 2GB or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
İşlemci: Intel Core i7 4790 3.6 GHz or equivalent
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1070 3GB or equivalent
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan


Legends of Ellaria Torrent
Legends of Ellaria Torrent
Legends of Ellaria Torrent
Legends of Ellaria Torrent
Legends of Ellaria Torrent
Legends of Ellaria Torrent

Oyun: Legends of Ellaria
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 10.50 GB
Crack: PLAZA
Eklenme: 04 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir