Legacy of Kain: Soul Reaver 2 Torrent indirLegacy of Kain: Soul Reaver 2: Soul Reaver’ın kaldığı yerden ayrıldı. Raziel, Kain’in peşinden koşan Chronoplast zaman kapısından atladı. Raziel intikam arayışı boyunca Nosgoth’un eski ırklarının gizemlerini açığa çıkarmalı, Sütunların yolsuzluğunun arkasındaki işlemleri ve vampir soykırımını ortaya çıkarmalıdır. Oyun boyunca, Raziel destansı macerasının tamamlanması için kritik olan sayısız yeni yetenek, silah geliştirmesi ve büyü kazanıyor.

Soul Reaver, aldatıcı bulmacalar ve kick-ass savaşıyla dolu üçüncü şahıs bir savaş macerasıdır. Engellerin üstesinden gelmek ve düşmanlarınızı fethetmek için maddi dünyadan spektral alemlere uçun, yüzün, zıplayın ve hatta seyahat edin. Seçilebilecek 40’tan fazla yetenekle, hiçbir zaman iki dövüş aynı olmayacak.

Kain Mirası’na bir son vermeye hazır mısın?

– Çevre ile etkileşime girmek ve Nosgoth’un karanlık sırlarını açığa çıkarmak için yeni ve geliştirilmiş Soul Reaver silah geliştirmeleri, fiziksel yetenekler ve emanetler edinin.
– Uygun bir barok arsa ile son derece ayrıntılı mimarisi ve ortamları muhteşem bir gotik aleminde oynayın.
– Vampir avcıları, Sarafanlar savaşçı rahipleri ve ekstra boyutlu şeytanlar da dahil olmak üzere yeni düşmanların ruhlarını yut.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Legacy of Kain Serisi indir
Oyun: Legacy of Kain: Soul Reaver 2
Tür: Aksiyon, Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 691 MB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir