Legacy of Kain: Blood Omen 2 Torrent indirVampir Kain’in dünyayı orijinal Kan Omen’de lanetlemesinden bu yana 400 yıl geçti, dünyayı kurtuluş için ölmek yerine ölmek üzere seçmeyi seçti. Şimdi bir zamanlar Nosgoth topraklarını vampir ordusuyla kontrol eden Kain, kardeşlerini katledi ve karanlık güçlerini gizemli bir figür tarafından elinden çıkardı. Kuralını geri almak ve intikamını almak için Kain, fethetmek istediği toprağı tehdit eden uğursuz arsayı ortaya çıkarmak için zealot askerlerinin ordularını göndermeli ve iblis lejyonlarının üstesinden gelmelidir.

Kain Serisinin Mirası’ndaki ikinci bölüm olan Blood Omen 2, vampir Kain’in rolünü üstlendiğin 3. kişi 3D aksiyon / dövüş oyunudur. Zorlu bir hikaye sizi büyük, bereketli ayrıntılara sahip 3D ortamlardan geçirir ve savaş, bulmaca çözme, gizlilik ve keşif becerilerinizi zorlar. Her bir başarı ile Kain’e keşfedilecek tehlikeli yeni alanlara erişme ve daha güçlü, daha agresif düşmanlarla yüzleşme gücü kazandıracak yeni koyu hediyeler alacaksınız. Daha güçlü, daha yetenekli bir vampir geliştirdikçe, Nosgoth’un devam eden destanını ortaya çıkaran düzinelerce göz kamaştırıcı oyun içi sinema sekansı ile ödüllendirileceksiniz.

– Gizlice gizlenmemiş kalabalığın arasından geçin, çatıdan çatıya sıçrayan köylü sürüleri üzerinde öyküler gezdirin ve vampirlere yönelik icatların üstesinden gelmenize yardımcı olmak için dokunulmaz aptallar üzerinde zihin kontrolünü kullanın.

– Öfkenizi, sadece göze güzel görünmeyen, aynı zamanda yakında ölmüş olacak şekilde canlı olan, kanlı, ürpertici, gothic çevreli bir ortamda bırakın.

– Güzel koreografı, hem iblislerin hem de insanların ordularını çekerken, cerrahi hassasiyetle mücadele eder.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Legacy of Kain Serisi indir
Oyun: Legacy of Kain: Blood Omen 2
Tür: Aksiyon, Bulmaca, Platform, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.21 GB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir