Kerbal Space Program Torrent indirKerbal Uzay Programı, oyuncuların kendi uzay programlarını yarattıkları çok türlü bir oyundur.

KSP’de, mürettebatınızı uzaya uçurabilecek, onları öldürmeden uzaya değer bir gemi inşa edeceksiniz. Hizmetinizde, işlevsel bir gemi oluşturmak için birleştirilmesi gereken bir parça koleksiyon yer alıyor. Her parçanın kendi işlevi vardır ve bir geminin uçma şeklini (veya geçmemesini) etkiler. Bu yüzden kendinizi bağlayın ve biraz Roket Bilimi denemeye hazır olun!

Oyunun farklı oyun modları var, kendi Uzay Merkezinizi genişletmek ve yönetmek, görev almak ve yeni teknolojiler araştırmak istiyorsanız Kariyer Modunu oynayabilirsiniz. Ya da sadece Kerbal evrenini sınırlama olmadan uçmak ve keşfetmekle ilgileniyorsanız Sandbox modunu oynayabilirsiniz. Bu iki bilim modu arasında bir orta nokta bile var.

Tam teşekküllü, Fizik Tabanlı Uzay Uçuş Simülasyonu, her şeyin olması gerektiği gibi uçmasını (ve çökmesini) sağlar. Kerbal ekibinizi gemiden çıkarın ve ekstra aktiviteler yapın. Çok aşamalı gemiler inşa edin ve parçaları yandıkça uzaklaştırın. Aya ve diğer gezegenlere seyahat edin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Vista / 7/8/10
İşlemci: Core 2 Duo
Bellek: 3 GB RAM
Grafik: SM3 512MB VRAM
Sabit Sürücü: 1 GB HD alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7 veya 8 64 bit
İşlemci: Core i5
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: SM4 1GB VRAM
Sabit Sürücü: 2 GB HD alanıOyun: Kerbal Space Program
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 10.2 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Nisan 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir