It Takes Two Torrent indirOrtak oyun için tasarlanan ve türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Friend’s Pass* ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin, eğlenceli ve karmaşık çeşitli oyun görevlerinin üstesinden gelin. Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürülen iki insan, Cody ve May yerine geçin ve onların didişmeyle dolu ilişkisini deneyimleyin. Birlikte her köşede bilinmezlerin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve birbirine bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engel ve kahkaha dolu macerada birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, külotları uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz bir mecazi deneyimle birleştiği, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyun konusunda sektör lideri olan, ödüllü Hazelight stüdyosu tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-2100T or AMD FX 6100
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD R7 260x
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alanOyun: It Takes Two
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 42 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 08 Temmuz 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir