Industry Giant Torrent indirIndustry Giant ilk olarak 1997’de piyasaya sürüldüğünde, dünya finansal bir kaos içindeydi ve tarih boyunca dalgalanacak şok edici olaylar yaşıyordu. Satranç dünyası şok oldu ve bazıları bunun oyunun sonu olduğunu söyleyecekti. Deep Blue satranç oynayan bilgisayar, satranç şampiyonu Garry Kasparov’u mağlup etti, Küresel ekonomik kriz korkusu nedeniyle dünya genelinde borsalar çöktü.

Yani, bu oyun oyun piyasasına sunulduğunda, soru şuydu: Daha iyi bir iş yapabilir miydiniz? Bu nedenle Industry Giant’ta, çevreleyen finansal piyasanın yükselen yüksekliklerini ve paramparça derinliklerini yaşarken kar elde etmek ve yönetim becerilerinizi kanıtlamak için bir yol bulmanız gerekir.

Bir fabrika, bir mağaza ve bazı kamyonlar – basit bir başlangıç, şanlı bir kariyerin başlangıcı olabilir! Her türlü fabrikayı kurun, ucuza hammadde satın alın ve size ün ve servet getirecek ürünleri üretin. Şimdi tek ihtiyacınız olan doğru reklam stratejisi – ve yeni açılan mağazalarınızdaki kasaların dolmasını izleyin.

Oyuncak ve spor malzemeleri sektöründe neler yapabileceğinizi görün. Mücevher ve mobilyalardan para kazanın. Ve ortaya çıkan bilgisayar çağının zorluklarına hazır olun. Otomobil ve elektronik endüstrileri, organizasyon becerilerinizi talep edecektir. Rekabet ne durumda? Baş belası olmaya mı başladılar? O zaman onları satın alın, böylece başarıya giden yolda kimse sizi durduramaz!

Industry Giant, basit bir arayüz ile yüksek derecede karmaşıklığı birleştiren oldukça ilgi çekici bir iş simülasyon oyunudur.


Minimum Gereksinimler:
Sistem: Windows 7/8.1/10/11
İşlemci: 1 GHz, Intel Pentium III veya benzer
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB Ekran Kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Industry Giant Serisi indir
Oyun: Industry Giant
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 440 MB
Crack: GOG
Eklenme: 12 Nisan 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir