iBLiS Torrent indirUYARI: Bu oyun, ışığa duyarlı epilepsi olan kişilerden nöbet tetikleyebilir. Oyuncu takdirine bırakılmıştır.

ÖNEMLİ NOT: Oyun, keşfe odaklanır ve daha derin ve daha anlamlı bir deneyim yaratmak için gerilimi yavaşça arttırır. Oyunun hikayesi, ışık, yüksek ve ani seslerle desteklendiği için çok fazla rahatsızlık verebilir. Korku hissini çok fazla hissettirdiğini ve zor bir oyun olduğunu dikkate alın.
İblis, birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur.

Ortam
Oyun bir köy evinde oynanır. Kasvetli bir ortam, evde yalnız sizsiniz ama ilginç olan sizin haricinizde gerçekleşen bu sesler nereden ve neden geliyor?
Zihninizin ilginç bir şekilde yok olduğunu hissedeceksiniz.

Oyunun konusu
İstenmeyen bir evlilik ve bunun sonucunda ortaya çıkan doğaüstü olaylar. Bu ev, dehşet verici bir olay ile birlikte lekelenmiştir. Masum bir kadının şeytan ile birlikte ortaklığına şahit olacaksınız. Hislerinize güvenin ve ayrıntıları dikkatlice inceleyin. Zamanla gerginlik artacak, kalp atışlarınız hızlanacak ve gece rüyalarınıza girecek kadar etkileneceksiniz. Bir Din görevlisi olarak bu lanetli evdeki paranormal olayları çözmen hiçte kolay olmayacak.

Doğaüstü varlıklar
Bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden kadının ruhu ve onunla ortaklık kurmuş olan iblis. Her an karşınıza çıkabilirler ve zihninizi yorabilirler.

Oyun ile ilgili geliştiricinin yorumu
İblis fiziki olarak zarar veremez ama düşüncenize ve psikolojinize derin yaralar verebilir. Karanlıktan korkan, kalp rahatsızlığı olan, yalnız kalmaktan korkan kişilerin tek başlarına oynamamaları tavsiyemizdir.

Önemli NOT:
1993 yılında gerçekten yaşanmış bu olayın ana karakterinin anlattıklarına istinaden oyunlaştırılmıştır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10
İşlemci: Intel® Core™ i3 or AMD Ryzen™ 3
Bellek: 6 GB RAM GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 950 or AMD Radeon™ R7 370
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 12 GB kullanılabilir alanOyun: iBLiS
Tür: Aksiyon, Korku, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 7.31 GB
Crack: TiNYiSO
Eklenme: 04 Temmuz 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir