Hedon Torrent indirHedon eski okul / boomercore öğelerini mevcut gen tasarımıyla karıştırıyor. Bu şu anlama gelir:

A Bir dereceye kadar özgürlük sunan ve oyuncunun elini tutmayan yayılma seviyeleri. Sırları araştırmak, sırları avlamak, geri takip etmek, sabır ve bundan sonra ne yapacağınızı bulmak zorundasınız. Canavarlar ve kamyonetler elle yerleştirilir ve oynadığınız zorluk derecesine göre değişir.

Lots Güçlü bir atmosferle ikiye katlanan çok sayıda irfan ve ince detaylara ve dünya binasına odaklanan orijinal hikaye.

Ory Kanlı, hızlı tempolu atış, sağlam bir silah ve sihirli eşya cephaneliği. Savaş mermi tabanlıdır, hareket esastır, düşmanlar benzersizdir ve tür ve yetenekleri bakımından farklılık gösterir. Tesviye yok, yetenek ağacı yok, kademeli yükseltme yok – yeteneğinizin tam sorumluluğundasınız.

T Ara sıra metal patlamalarıyla gerginlikten sakin bir ortama kadar orijinal film müziği. Oyunda daha sonra Alexander Brandon’ın Unreal ve Deus Ex’de hiç yayınlanmayan kişisel parçalarını da duyacaksınız!

Concept Orijinal bir konsepte, dijital olarak elle çizilmiş grafiklere (dokular, spritelar, kare kare animasyonlar vb.), Senaryo yazımına, ses efektlerine ve seviye tasarımına yerleştirilmiş binlerce saatlik çalışma, hepsi bir oyun yaratmayı amaçlayan tek kişilik bir ekip tarafından güçlü bir kişilik ve his ile.

Bru İlginç ikinci oyunlara (farklı dövüşler ve pikaplar, yoldaşlar vb.) İzin vermek için oyunu değiştiren Brutalizing da dahil olmak üzere beş zorlukla birlikte sekiz saatlik iyi eski tek oyunculu aksiyon ve silahları yeni yakın dövüşle değiştirerek savaşı kökten değiştiren Bearzerk silahlar.

Storage Depolamada çok hafif (300mb’nin altında) ve GZDoom Motor için iyi optimize edilmiş.

Hedon, klasik oyun tasarımının unsurları üzerine inşa edilmiştir, en önemlisi, oyuncunun oyun tarafından asla otomatik bir tatmin makinesi olarak işlev görmemesi ve tam olarak zevk alması için bir miktar yatırım gerektirmesi için olgunluk ile tedavi edilmesi gerektiği fikridir.

Kendi çalışmaları, karakterleri ve entrikaları olan düşmanca bir dünyada bırakılacaksınız ve kendiniz için savaşmanız bekleniyor. Toplanma yavaş ve istikrarlı, hikaye basit ama tutarlı, savaş hızlı tempolu ve acımasız. Kendinizi keşfetmenin ve öğrenmenin iyileştirmenin anahtarı olduğu çeşitli estetiklerle (orman, mağaralar, dövme, kışla, karlı dağ vb.) Doğrusal olmayan bir tasarımda bazen kendinizi kayıp bulacaksınız.

Hedon’un Unreal, Blood, Thief, Arx Fatalis, Serious Sam gibi oyunlardan belirli bir miktar atmosfer, oyun, renk ve ilham aldığını ancak yine de her zaman orijinal olmayı amaçladığını görebilirsiniz.

Tünelde bir mağarada uyandığı yarı Ork – yarısı Şeytan savaşçısı olan Zan olarak oynuyorsunuz. İlk bölüm, kahramanın, muazzam bir Kültist gücün ani saldırısı tarafından tehdit edilen garip bir yeraltı dünyasına inişine odaklanacak.
Hedon dünyasını dolduran bazı ırklar ve gruplar var.

Demir Bölümü
Amazon benzeri Orklar ve Goblinler grubu olan Demir Bölümü, Hedon’un en büyük sırrı olan kristal teknolojisidir. Çeşitli sihirli kristaller yeraltına yayılır, enerji, ısı, oksijen sağlar ve genellikle etraflarında tüm biyomları oluşturur. Bu gücü işçiliği ve antik sihir sanatıyla birleştiren Demir Bölümü, dağ kalelerinde Valc olarak bilinen yepyeni bir medeniyet kurdu.

Kültistler
günaha düştüler , bir zamanlar insan olanın öfkeli kabukları artık Yeraltı’nın çeşitli figürlerine tapıyorlar. Acı ve ıstırap bağımlılıklarını ortadan kaldırmak için çok az şey yapılabilir. Az ama bir parça sprey ateşi ya da patlayıcı bir cıvata…

Şeytanlar
Kaotik Şeytanlar, Hedon’un en derin bölgelerinde yaşıyor ve Overworld sakinlerinin daha zayıf zihinlerine çarpıyor. Çağlar boyunca kültist köleleri haline gelmek ve sonsuz açlıklarını acı ve ıstırapla beslemek için tüm kasabaları bastırdılar. İblisler sadece beslenmeyi önemsiyorlar ve bunu yapmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecekler.

Yeraltındaki Yeryüzü
Antik sakinleri, Minotorlar ve Cüceler, aşağıdan iblis olan İblislerle savaşta sıkılan kendi medeniyetlerini inşa ettiler. Bununla birlikte, büyük şehirleri ve mirası, Cehennem ordularının önündeki kaçınılmaz yenilgisinden yüzlerce yıl sonra kayboldu ve şimdi küçük klanlar ve kasabalarda dağınık ve yaşamaya zorlandılar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli
Bellek: 4 GB RAM
Grafik Kartı: ATI Radeon HD 57xx veya Nvidia GeForce 400
Depolama: 300 MB kullanılabilir alanOyun: Hedon
Tür: Aksiyon, Macera, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 331 MB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir