Guns, Gore & Cannoli 2 Torrent indir2. Dünya Savaşı Avrupa savaşlarında dolaşın. Oyun, Gore & Cannoli seviyesi, 1940’larda geçer. Oyunun her santimi, doğrudan İkinci Dünya Savaşı döneminden kalma bir resim gibidir. Arabalar, mobilyalar, ateşli kulüpler, müzik, propaganda posterleri, sokaklar ve silahlar 1940’ların çalkantılı zamanını yansıtıyor.

Hendeklerde yalnız ölmek istemiyor musunuz? 4 oyuncudan oluşan bir müfredatı tamamlayın ve patlatın. Bu yeni ve inanılmaz eğlenceli arcade tarzı kooperatifinde, solo kampanyasında Vinnie olarak veya Naziler, zombiler, canavarlar, gangsterler, polisler, askerler, tanklar, denizaltılar ordularıyla savaşırken birlikte en fazla 3 arkadaşınızla birlikte oynayın aksiyonun tadını çıkarın. Takım çalışması, hayatta kalan düşman dalgaları için esastır.

ilahlar, Gore & Cannoli 2 sadece oynamak için değil, izlemek için de eğlenceli bir deneyim olacak. Komik tek gömlekler, çığlık atan ölümler, komik diyaloglar ve komik düşmanlar, bu vahşi öldürme simülatörünü yüzünüzde kirli bir sırıtışla oynamasına neden oluyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 1.7+ GHz veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Radeon HD5450 veya üstü; 256 MB veya daha yüksek
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB boş alanSerinin tüm oyunları için Guns Gore Cannoli Serisi indir
Oyun: Guns, Gore & Cannoli 2
Tür: Platform
Platform: PC
Boyut: 1.38 GB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Ağustos 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir