Gangsters: Organized Crime Torrent indirYasaklar döneminde Chicago’ya benzeyen bir kasabada iktidar için yarışırken kazanılmış bir adam ol. Gangsters: Organized Crime, suçun bedelinin ödendiği ve temettüler içeren bir strateji oyunudur! Mafyayı yönetebilir ve yerel işletme sahiplerini “koruma” hizmetleri için size ödeme yapmaya ikna edebilirsiniz.

Ellerinizi daha da kirli hale getirebilir ve politikanın acımasız dünyasında gezinebilirsiniz. Veya bilge çocuğunuza düşmanlarınızı sokaklarda idam etme ve “baba” olan şehre gösterme emrini verirken boğaza gidip gangster avlayabilirsiniz. Gangsterler işleri halletmek için ihtiyacınız olan tüm gücü size veriyor.

5.000’den fazla bireysel karakterle dolu geniş bir şehirde oynanan Gangsters: Organized Crime, son derece detaylı bir izometrik arazide gerçek zamanlı harekete sahiptir. Oyun, gangland gangsterlerin çirkin ve acımasız dünyasını otantik olarak yeniden yaratmak için kullanımı kolay bir strateji planlama arayüzüne sahip. Unutma, gerçek güç asla verilmez, alınır! Torrent olarak indirip hızla oynamaya başlayabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: Gangsters: Organized Crime
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 282 MB
Crack: GOG
Eklenme: 22 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir