Forgotten Realms: Demon Stone Torrent indirŞans eseri karşılanan üç maceracı, tıpkı gözleri önünde kırıldığı gibi eski bir hapishane olan Demon Stone’u buluyor. İçerdiği kötülük serbest bırakıldı ve bir Githyanki generali ve bir Slaad Lordu’nun iki kötü ruhu bir kez daha dünyayı tehdit ediyor.

Üç kahramanın kontrolünü sen ele geçir: Savaşçıyı koru, büyücü Illius ve haydut Zhai. Her birinin kendine özgü bir büyü seti vardır. İstediğiniz zaman yeteneklerinizi kullanarak kendi avantajınıza kullanarak aralarında geçiş yapın. Oyunda ilerledikçe, kahramanlar seviye kazanır, yeni beceriler öğrenir ve güçlü eşyalar edinir. Karşı koyduğunuz eski kötülüğü yenmek için en ufak bir şansa sahip olmak için hepsine ihtiyacınız olacak.

Stratejik olarak gizli gizlilik, sihir ve güç kombinasyonları kullanarak, bir dövüşçünün partisine, bir büyücüye ve bir haydut arasında sorunsuzca geçiş yapın.

New York Times tarafından çok satan fantastik yazar RA Salvatore tarafından geliştirilen yoğun hikaye ve Patrick Stewart ve Michael Clarke Duncan tarafından önceden seslendirilen oyunculuk ve büyüleyici müziği Forgotten Realms: Demon Stone‘da sizi bekliyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Windows XP
İşlemci: 1 GHz
Bellek: 256 MB
Grafik: 64 MBOyun: Forgotten Realms: Demon Stone
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.68 GB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Nisan 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir