FIFA 2006 Torrent indirUzun başarılı futbol oyunlarının ardından FIFA 06 eski, iyi bilinen bir seriye yeni bir heyecan kattı. 2005 sonbaharında piyasaya sürülen FIFA 2006 yeni oyun modlarına, gelişmiş oyun ve manevra kabiliyetine ve otantik ekiplere, stadyumlara ve oyunculara sahiptir.

Futbol taraftarları kendilerini gerçek futbol tezahüratları ve gerçekçi oyunlar dünyasına çekeceklerini anında bulacaklar. FIFA 06, geliştirilmiş top sürme, ekranlama ve üst üste binme hareketlerine sahiptir.

Oyun önceki futbol oyunlarından daha gerçekçidir.Oyun tamamen özelleştirilebilir.

Kullanıcılar, istedikleri gibi geçen ve çekim stillerini, vücut tipini ve diğer temel özellikleri seçerek oyuncu yaratabilirler.FIFA 06 göz kamaştırıcı menülere ve sese sahiptir. Bu küçük, gözden kaçan bir özellik olabilir, ancak oyunun geneline katkıda bulunur.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MBSerinin tüm oyunları için FIFA Serisi indir
Oyun: FIFA 2006
Tür: Spor
Platform: PC
Boyut: 2.24 GB
Crack: RELOADED
Eklenme: 05 Mayıs 2019

Yorumlar

  1. RELOADED klasöründeki dosyaları oyunun bulunduğu klasöre atıp değiştirin. Crack sorunsuz.

 1. Merhaba
  Torrend ile indirim inen 2 dosya var biri reloaded.info diğeri rld-wc06.iso isodan açıyorum fakat instaltıladıktan sonra cd key istiyor yükleme devam edemiyor yaerdımcı olursanız sevinirim Drectx9 sorunu oluyor win10 ile uyumlu değil teşekkürler

  1. Merhaba, rld-wc06.iso içerisinde RELOADED klasöründe serial mevcut. Buraya da yazalım;

   FIFA 2006 Serial Key:
   4788-7MA4-C2MF-GXEF-QDXQ

   Directx 9 programını bilgisayarınıza kurarsanız açıp oynayabilirsiniz. Windows 10 uyumludur. Eğer tepki vermiyorsa kısayola sağ tıklayıp uyumluluk modundan Windows XP’yi seçip açabilirsiniz.

   Directx 9 yüklü olmazsa hiçbir oyunu açamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir