Field of Glory: Empires Torrent indirMedeniyetler gelir ve gider; sıradan insanlar ve krallar aynı şekilde zamanın tozuyla örtülürler. Anıtlar ve harikalar kendi ağırlıkları altında parçalanıyor. Ancak kültürel miras geçmiş değil. Atalar ve yaptıkları işler hakkındaki hikayeler, nesiller boyu geçer, eski bilgiler sonsuza dek kaybolmaz. Yakında, yeni toplumlar, yeni krallıklar, yeni medeniyetler, kendilerini başlatanların tohumlarından doğar. Düşüş son değil.

Mirasın zamana dayanacak mı?

Field of Glory: Empires, her biri kendine özgü kültürleri olan karmaşık ve canlı bir ulus ve kabilelerin bulunduğu bölgelerde hareket etmek zorunda kalacağınız büyük bir strateji oyunudur.

Klasik Çağ boyunca Avrupa’da ve Akdeniz Bölgesinde yer alan, bir İmparatorluğu yönetmenin gerçekten ne anlama geldiğini tecrübe edin.

Hakimiyetinizi fetih savaşları ile genişletin ve kültürünüzü bir ışık feneri yapın, ancak dikkatli olun. Başarısızlık riski önemsiz değildir. Pek çok uygarlık, zaman içinde yaklaşan krizin belirtilerini görmediği için çöktü. İmparatorluğunuz ne kadar eski olursa gölgelerde o kadar çok zorluk çeker. Sınırlarınızı genişleterek hükümet biçiminizi ve kültürünüzü dikkatle şekillendirmeye özen gösterin.

İmparatorluğunuzu size uygun bir ölçekte yönetin: önemli bir bölgenin tüm ayrıntılarını ayarlayın, büyüyen aleminizi denetleyecek iller oluşturun.

Ordunuzun, vatandaşlarının hayatını ve ekonomisini geliştirmek için binalar inşa edin. Ticari mal ve kaynak ağı kurmak ve büyütmek için çalışın.

Savaş sistemi sadece büyük gücü kimin getirdiği ile ilgili değildir. Ordu kompozisyonu, sizin ve düşmanınızın güçlü ve zayıf yönlerini anlamak için belirleyici bir özelliktir. Bu yüzden birliklerinizi yönlendirmek için akıllıca bir savaş alanı ve general seçmelisiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7, 8, 10
İşlemci: 2GHz işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 1 GB DirectX 9 Uyumlu Grafik Kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB boş alan
Ses: DirectX Uyumlu Ses KartıSerinin tüm oyunları için Field of Glory Serisi indir
Oyun: Field of Glory: Empires
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.21 GB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Ağustos 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir