Falcon Collection Torrent indirFalcon Collection şunları içerir:
– Falcon
– Falcon AT
– Falcon Gold (Falcon 3.0, MiG-29, Operation: Fighting Tiger ve Art of the Kill it dalaşı videosunun güncellenmiş sürümlerinin tam koleksiyonunu içerir)
– Falcon 4.0 ( sürüm 1.08, yalnızca Windows, bonus hediyeler paketinin bir parçası olarak eklenmiştir)

Umacı ansızın çıktı. Onu kuyruğunun hemen dışında görüyorsun. Adrenalin size yumruk gibi vurur. Kanat adamınızı arayın: “Engerek Bir, altıda bir haydut var. Bu iyi değil… ”
Art yakıcıya gidiyorsunuz ve Falcon’unuz sizi koltuğa çarparak atlıyor. MiG 29 füze menziline henüz ulaştı… İşte! Ateşlendi, ölümcül roket size doğru bağırıyor, egzozunuzun ısısından başka bir şey görmüyor. Düşünmeden, kafasını karıştırmak umuduyla bir dizi işaret fişeği atarsınız ve çubuğun üzerine geri çekilirsiniz… 50 derece… 80… yukarı… Head Up ekranınız 9g çektiğinizi gösterir
…… Neredeyse kararırsınız, ileri doğru hareket edersiniz Çubuk. G düşer ve tekrar görebilirsiniz. İşte burada! Şimdi onun altındasın. Bu çok tatlı olacak. Ses tonu kazandıkça onun senin olduğunu biliyorsun.

Falcon serisi, en başından beri gerçekçiliği ile beğeni topladı ve bir komiser kirlenme simülatörü için mümkün olduğu düşünülen sınırların sınırlarını geri getirdi.
Bu kadar basit: uçuş modelleri gerçek, arazi gerçek, radar ve silah sistemleri gerçek… Ve tehditler gerçek. Burada sahte silahlar veya sihirli mermiler yok… sadece mevcut en iyi sivil F-16 simülasyonu. Sadece Falcon oynamıyorsun, kendini bağla ve savaşa hazırlan.

– Gerçek F-16’nın uçuş özellikleri ve silahlanması
– Gelişmiş elektronik / radar sistemleri
– Alanların askeri haritalarına tam olarak uyan arazi


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista /7/8/10
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafik: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur)
Depolama: 2GB HDDOyun: Falcon Collection
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 849 MB
Crack: GOG
Eklenme: 10 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir