Euro Truck Simulator 2 Iberia Torrent indirETS2 hayranlarının önümüzdeki yıla kadar Euro Truck Simulator 2: Iberia genişlemesini beklemesi gerekecek. İlk olarak, yeni bir aydınlatma sistemi ve geliştirilmiş modeller ve dokular tanıtacak olan 1.40 güncellemesini alacaklar.

ETS2 hayranlarına kötü haberlerimiz var. SCS Software, Euro Truck Simulator 2: Iberia‘nın bir gecikme yaşadığını ve önümüzdeki yıl piyasaya çıkacağını bildirdi. Şimdilik içerik oluşturucular yeni bir çıkış tarihi veremiyor. Başlangıçta, genişleme paketi 2020’nin sonunda piyasaya sürülecekti.

Bununla birlikte, iyi haberler de var. Geliştiriciler, Euro Truck Simulator 2’nin grafiklerini büyük ölçüde iyileştirecek olan 1.40 güncellemesindeki çalışmaları bitiriyorlar. Oyun yeni, çok daha gerçekçi bir aydınlatma sistemine sahip olacak. Görsellerin diğer yenilenmiş unsurları buna eşlik edecek. Geliştiriciler, ETS2’de bulunan her modeli ve dokuyu tam anlamıyla geliştirdiler. American Truck Simulator için de benzer değişiklikler hazırlanıyor. SCS Software böylece her iki başlığın da gelecek yıllardaki gelişiminin temellerini atıyor.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows 7
Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
OS: Windows 7/8.1/10 64-bit
Processor: Quad core CPU 3.0 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)Serinin tüm oyunları için Euro Truck Simulator Serisi indir
Oyun: Euro Truck Simulator 2 Iberia
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 11.2 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 05 Temmuz 2021

Yorumlar

  1. SEA hocam sadece dlc leri paylaşma şansın var mı 65+ olanı indirdim yeni dlcler yok içinde yeni dlc leri nasıl alabilirim oyunu tamamen indirmeden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir