Endzone – A World Apart Save the World Edition Torrent indirBildiğimiz gibi dünya gitti. Dünyadaki son insandan kurtulanlar için yeni bir ev inşa et! Onlara sığınak ve bir ev ver. Temel ihtiyaçlarını istikrarlı su ve gıda kaynakları ile karşılayın, eğitin, hayatta kalmalarını sağlayın ve 30’dan fazla farklı bina ile motive olmalarına yardımcı olun.

Yerleşiminizin lideri olarak, farklı meslek ve görevleri koordine edin ve atayın. Sokaklarınız, depozitolarınız ve pazarlarınızla verimli bir altyapı oluşturarak çalışanlarınızın birçok farklı kaynağı toplayıp rafine etmesine ve ekonominizi yönetmesine izin verin.

Oyundaki her toprak hücresi dinamik olarak simüle edilmiş nem ve radyasyona sahiptir. Yağmur bulutları toprağınızı sularken veya topraklarınıza yıkıcı radyasyon getirerek kirli yağmura karşı sürekli dövüşlere hazırlanırken izleyin.

İklim değişti! Yinelenen ve acı çeken kuraklıklara hazırlanın ve yiyecek ve suyu stoklayarak önceden planlayın. Her döngü yeni bir mücadeledir! Binaları yok ettiği ve ölümcül radyasyon getirdiği için durdurulamaz kum fırtınasına karşı dayanıklı.

Görünmez radyasyon tehlikesi, yüzeye kontamine yağmurla musallat oluyor. Çalışanlarınızı özel ekipmanlarla radyasyon hastalığından koruyun. Aktif kömür filtreleriyle suyu temizleyin, tarlalarınıza çatılar inşa edin ve topraklarınızdaki radyasyonu gidermek için son çare olarak zemini kazın.

Dünya karmakarışık ama bazı insan yapımı parçalar hala var

Topluluğumuzun ihtiyaçlarına uygun bir oyun yapmak istiyoruz. Geri bildirimlerinizi ve isteklerinizi dinlerken yepyeni özellikler ve zorluklar ekleyerek oyunu düzenli olarak güncelleyeceğiz. Endzone’u olabileceği en iyi oyun haline getirmek için bizimle bir yolculuğa çıkın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 10 64-Bit
İşlemci: I5-2500K, 4 Çekirdek @ 3.30 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
Diğer: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.Oyun: Endzone – A World Apart Save the World Edition
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.97 GB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir