Empire Earth 2 Gold Edition Torrent indirİnsanlık tarihinin tüm geçmişini yeniden yaşayın! Temel oyunda Kore, Almanya ve Amerika’nın büyük uluslarına ve eklentide Mısır, Rusya ve Masai’ye liderlik edin. İnsanlık tarihinin en büyük savaşlarına katılın. Bağımsızlık arayışı ya da yükseliş arayışlarından, Sivil ve Savaş saflarına kadar, Empire Earth 2 Gold Edition size antik ve modern savaşın tüm yüzlerini gösterecek. Askeri hakimiyetten karmaşık bir diplomatik yaklaşıma kadar yolunuzu seçin ve dünyaya ünlü liderlerin bakış açısından bakın.

Karmaşık bir diplomasi sistemi ile en büyük tarihi savaşların rekreasyonunu deneyimleyin. Tarihsel dönemler boyunca ilerlemek, birimlerin ve binaların görünüşünde ve hissinde değişiklikler getiriyor.

Sizleri, bu ünlü serinin en iyi şekilde yerleştirildiği büyük milletlerin tarihi yolculuğuna davet ediyoruz. Empire Earth 2 Gold Edition küçük bilim kurgu bölümleriyle birlikte, gelecekte ne olacağını tahmin etmek isteyenler için şimdiye kadar yapılmış en iyi RTS ve tarihi oyunlardan biridir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Serinin tüm oyunları için Empire Earth Serisi indir
Oyun: Empire Earth 2 Gold Edition
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.43 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Mayıs 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir