Eliza Torrent indirEliza, bir AI danışmanlık programı, onu geliştiren insanlar ve onu kullanan kişiler hakkında görsel bir roman. Evelyn Ishino-Aubrey’yi takip ederek geçmişinden insanlarla yeniden bağlantı kurar, danışma için Eliza’yı kullanan Seattle halkını tanır ve geleceğine karar verir.

Yüksek güçlü teknoloji kariyerini ve gizemli üç yıllık devamsızlığını terk ettikten sonra, Evelyn Ishino-Aubrey, Eliza adlı sanal bir danışmanlık uygulaması için vekil olarak çalışıyor. İşi sadece ona bir yapay zeka tarafından gerçek zamanlı olarak sağlanan bir senaryo okumaktan ve söylediklerinden hiçbir özerklik bırakmamaktan ibarettir. Eliza, başka türlü erişemeyenlere terapi getiren teknolojik bir mucize mi? Yoksa teknoloji şirketlerinin hayatlarımız ve insanlığımız üzerinde kontrol sahibi olması etkisiz bir değişim ve başka bir vektör mü?

Geçmişinden gelen insanlarla yeniden bağlantı kurarken ve danışma için Eliza’yı kullanan Seattle’ın sıradan insanlarını tanımaya başlarken, Evelyn kendini argümanın farklı tarafları arasında ortada sıkışmış bulur – ve geçmiş hayatı ve geleceği hakkındaki her şeyi sorgulamaya başlarken dünyadaki amacı, içindeki kargaşa ve karanlıkla yüzleşmesi gerektiği anlaşılıyor.

– Ödüllü bir indie ekibinden görsel bir roman şeklinde anlatılan düşündürücü bir hikaye.
– Evelyn’in güzel bir el boyaması sanatıyla hayat bulduğu Seattle’daki yolculuğunu takip edin.
– Eliza’nın müşterilerini ve arkasındaki teknoloji devi Skandha’nın çalışanlarını, bir düzineden fazla seslendirilmiş karakteri ve saygın bir oyuncu kadrosundan gelen güçlü performanslarıyla tanışın.
– Infinifactory, SHENZHEN I / O, Opus Magnum ve EXAPUNKS için besteci tarafından hatırlatıcı, orijinal bir puan.
– Yapay zeka güdümlü danışmanlık hiç olmadığı kadar iyi mi? Hiç yoktan kötü mü? Teknik becerilerle ilgili sorumluluklar nelerdir? Bu sorulara ve daha fazlasına kendi cevaplarınızı düşünün.
– Danışma oturumları biraz fazla gerçek oluyor mu? Japon kabufuda kartlarını kullanarak yeni bir solitaire olan Kabufuda Solitaire ile rahatlayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistemi: Windows Vista /7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: 1366 x 768
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alanOyun: Eliza
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 797 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Ocak 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir