Divinity 2: Developer’s Cut Torrent indirEjderhalar avlandılar, öldürüldüler, ama şimdi geri dönme zamanı geldi. İnsan vücudunun sınırlarından kurtulun ve Divinity 2 destansı RPG macerasında zihninizi zorlayan ve sizi binlerce düşmana karşı sersemleten göklere çıkın. Kanatlarını aç, düşmanlarını yak: ejderha ol! Divinity II: Developer’s Cut, 100+ saatlik yüksek beğeni toplayan RPG oyununun yanı sıra yepyeni Geliştirici Modu ve daha birçok ekstra özellik için mükemmel olan Divinity II’nin son sürümünü içerir!

Orijinal versiyonu oynayın ya da tasarımcıların yaptığı gibi oyun deneyimini yaşayın ve konsol komutlarıyla kalbinizin içeriğine dalın! Hiç yeni bir beceriyi yüz goblinlerin biriktirdiği bir ortamda test etmek istediniz mi?

Oyunu yepyeni bir perspektiften deneyimlemenizi sağlayan Geliştiriciler Modu oyunda size sunulur. Daha önce hiç görülmemiş konsept sanat tonları içerir.

Yükseklere tırmanın ve düşmanınızı yenmek ve nihai Ejderha Şövalyesi olmak için hem insan hem de ejderha biçimlerinizi stratejik olarak kullandığınızda karşınıza çıkanları buharlaştırın! Ruhları toplayın ve savaşlar sırasında topladığınız vücut kısımlarından elde edilen et parçalarını hayata geçirin. Bu yaratığın gücü tam anlamıyla onun vücut bölümlerinin toplamıdır!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: Geforce 7600
DirectX: Versiyon 9Serinin tüm oyunları için Divinity Serisi indir
Oyun: Divinity 2: Developer’s Cut
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 7.59 GB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Mayıs 2019

Yorumlar

  1. Bu oyun için birtek burada çalışan link buldum, indirmeye başladım. Yükledikten sonra yeniden yorum atacağım. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir