Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King Torrent indirTüm zamanların en sevilen Disney oyunlarından ikisi, Disney Classic Games: Aladdin ve The Lion King’de uzun zamandır beklenen modern konsollara geri dönüyor! Bu unutulmaz Disney klasikleri paketi, tonlarca yeni özellik, geliştirme, oyun modu ve ekran seçeneğinin yanı sıra oyunların çoklu sürümleriyle doludur! Aladdin ve yardımcısı Abu’ya katılın, pazardan kaderleriyle tarihe doğru yarışıyorlar. Jafar’ı yenmek ve Yasemin’i kurtarmak için Agrabah, Harikalar Mağarası ve daha fazlasından geçerken Aladdin’in klasik macerasını yeniden yaşayın. Zıpla, dövüş, atlat ve halıya bin, bu macerada yol boyunca taşlar topla. Aslan Kral, olgunluğa zorlu bir geçişle karşı karşıya olan bir aslan yavrusu olan Simba’nın hikayesiyle Afrika’nın ihtişamını ve gizemini hayata geçiriyor. Şimdi siz de maceranın bir parçası olabilirsiniz! Kötü amcası Scar tarafından vahşi doğaya sürülen Simba, kurtuluşu bulur ve Hakuna Matata, warthog Pumbaa ve meerkat Timon ile. Filin mezarlığındaki iğrenç sırtlanlarla mücadele edin, Simba’nın Aslan Kralı olarak haklı yerini almasını sağlamak için 10 seviye boyunca savaşırken çırpınan antilopların toynaklarından kaçının.

Özellikleri

Çoklu Oyun Sürümleri: Yıllar içinde oluşturulan sevgili Aladdin ve The Lion King oyunlarının hem konsol hem de el tipi versiyonları da dahil olmak üzere birkaç farklı versiyonunu oynayın. Aladdin’in sadece bu koleksiyon için geliştirilen tamamen yeni bir “Final Cut” versiyonu da dahil edilmiştir ve zorluk ayarlamaları, kamera iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve hayranlar için birkaç ek sürpriz içerir.

Ekran Seçenekleri ve Güncellenmiş Görseller:
– Modern HD TV’ler için 1080P grafikler ve geliştirmeler
– Ayarlanabilir ekran en boy oranları ve kenarlıklar
– Klasik CRT TV’leri ve diğer popüler ekran türlerini çoğaltmak için tasarlanmış özel filtre seçenekleri
– Oyun İçi Geri Sarma: Zor alanları yeniden denemek için gerçek zamanlı

İnteraktif Oyun Görüntüleyici: İleriye atlama, atlama ve herhangi bir noktada oynamaya başlayabilme özelliğiyle tam oyun oynamalarını görüntüleyin

Özelliği Kaydet: Oyunların her birinde ilerlemenizi hızlı bir şekilde kaydedin ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde maceranıza devam edin

Müze Özellikleri: Perde arkasına bir yolculuk yapın ve bu inanılmaz oyunların yaratılması hakkında daha fazla bilgi edinin. Orijinal geliştirme ekipleriyle video görüşmeleri izleyin veya daha önce yayınlanmamış yüzlerce HD konsept imajını ve pazarlama varlıklarını içeren çok sayıda galeriyi keşfedin.

Film müzikleri: Birlikte verilen müzik çalarlardaki her iki oyun için de tüm film müziklerini dinleyin. Şarkıları tekrarlama ve karıştırma yeteneği de desteklenir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi
İşletim Sistemi gerektirir: Windows 7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-530 / AMD Phenom II X4 940
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: GeForce GT 630 1GB / AMD Radeon HD 6570 1GB
DirectX: Sürüm 11Oyun: Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King
Tür: Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 1.95 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir