Dishonored: Complete Collection Torrent indirDishonored – Definitive Edition
Kesin Dishonored koleksiyonunu deneyimleyin. Bu tam derleme, Dishonored, 100’den fazla Yılın Oyunu ödülünün yanı sıra tüm ek içeriklerini içerir – Dunwall Şehir Denemeleri, The Dunwall Bıçağı, Brigmore Witches ve Void Walker Arsenal.

Arkane Studios tarafından geliştirilen, Edge Online’ın 2012 Yılın Stüdyosu, Dishonored, intikamla doğaüstü bir suikastçı olarak sizi içine alan sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Dishonored’ın esnek savaş sistemi ile, doğaüstü yetenekleri, silahları ve sıra dışı cihazları birleştirerek hedeflerinizi yaratıcı bir şekilde ortadan kaldırın. Düşmanlarınızı karanlığın örtüsü altında takip edin veya çizilmiş silahlarla acımasızca onlara saldırın. Her görevin sonucu yaptığınız seçimlere göre sonuçlanır.

DLC Dahil:

– Dunwall
Bıçağı Dunwall Bıçağı’nda İmparatoriçeyi öldüren efsanevi suikastçı Daud rolünü üstlenin. İmparatoriçe’ye suikast düzenledikten ve sonsuza dek Dunwall’un kaderini değiştirdikten sonra, kurtuluş için bir arama yapmaya başlıyorsunuz. Kentin balina avcılığı merkezi, Rothwild Mezbahası ve ağır korunan Hukuk Bölgesi de dahil olmak üzere, henüz görünmeyen Dunwall bölgelerinden geçerek Daud’un yeni silahlarına, aletlerine ve doğaüstü yeteneklerine erişin.

– Brigmore Cadılar Cadılar
için efsanevi suikastçı Daud olarak Yolculuğunuza devam edin. Daud’un öyküsünün bu sonucu sizi, savaşan çete gruplarıyla ve tehlikeli Brigmore cadı anlaşmasıyla çelişir. Yeni silahlarınızın ve yeteneklerinizin sınırlarını test eden doğaüstü güçlerle tanışacağınız Drapers Ward ve Brigmore Manor da dahil olmak üzere Dunwall’da keşfedilmemiş yerel bölgelerde yolculuk edin.

– Dunwall Şehir Denemeleri
Dunwall Şehir Denemelerinde, çeşitli zorluklara sahip 10 ayrı haritadan geçerken Dishonored’ın esnek savaş sistemini, gizli oyununu ve farklı ayarlarını yepyeni bir şekilde deneyimleyin. Zorlu hedefleri temizlerken, yeni başarıların ve sırların kilidini açarken ve küresel çevrimiçi liderlik tablolarına tırmanırken gizlilik, savaş ve hareketlilik becerilerinizi test edin.

– Void Walker’ın Arsenal
Void Walker’ın Arsenal eklenti paketi ile, daha önce yalnızca Dishonored ön siparişi ile sunulan dört içerik paketine erişin. Bu paketler benzersiz karakter bonusları, ek kemik çekicilik yuvaları ve daha fazlasını sunar.

===

Dishonored®: Outsider’ın Ölümü ™
Arkane® Studios’un ödüllü geliştiricilerinden, eleştirmenlerce beğenilen Dishonored® serisinin bir sonraki bağımsız macerası olan Dishonored®: Death of the Outsider geliyor. Badass doğaüstü bir suikastçı olun ve akılda kalan en büyük suikastı çıkarmak için akıl hocası Daud ile tekrar bir araya geldiğinde kötü şöhretli Billie Lurk rolünü üstlenin. Dishonored® 2’nin imza oyun ve sanat tarzı üzerine inşa edilen Death of the Outsider, vahşi savaş sistemleri, benzersiz seviye tasarımı ve her seçiminize cevap veren sürükleyici hikaye anlatımı dahil olmak üzere tüm dizi özelliklerine sahiptir. Etkileyici karakterleri ve heyecan verici aksiyonuyla Death of the Outsider, Dishonored serisinde yeni olanlar için mükemmel bir giriş noktasıdır ve uzun süredir hayranlar için oyun ve dünyanın önemli ölçüde genişlemesini sağlar.

HİKAYE:
Bir zamanlar Dunwall’un en kötü şöhretli katilleri olan Billie Lurk’un (diğer adıyla Megan Foster) rolünü üstlenin. Eski akıl hocanız, efsanevi suikastçı Daud ile yeniden bir araya gelerek, şimdiye kadar tasarlanan en büyük suikasti üstleneceksiniz: Billie ve Daud’un İmparatorluğun en onursuz anlarından bazılarına araç olarak gördüğü tanrısal bir figür olan Öldürücü’yi öldürmek. Yabancının gizemini ve kökenlerini ortaya çıkarmak için Karnaca’nın en karanlık köşelerine girerken, çevrenizdeki dünyayı sonsuza dek değiştirecek ölümcül muhalefet, eski güçler ve zor kararlarla karşı karşıya kalacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER:

– Ultimate Supernatural Assassin
Tüm düşmanları üstlenmek için gölgede kalın veya gün ışığına adım atın – seçim sizin. Eşsiz doğaüstü yetenekler, araçlar ve silahlarla donatılmış her duruma kendi tarzınızda yaklaşabilirsiniz. Görünmeyen veya acımasızca yolundaki tüm muhalefeti ortadan kaldırmak için yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi kullanın.


Yabancıları Öldürmek En Büyük Suikast kolay olmayacak. Şehrin kayıp sırlarını çözeceğiniz Karnaca’nın tohumlu göbeğinin derinliklerine yolculuk etmeniz gerekecek. Yol boyunca yeraltı dövüş kulüplerine ve kara büyü kültlerine sızacak ve şimdiye kadarki en büyük göreviniz için masayı ayarlayan heyecan verici bir banka soygun görevinde eski eserler elde edeceksiniz.

– Kesin Hedefler
Yabancıyı avlarken, yol boyunca yeni bir düşman kadrosuyla yüzleşin. Silahlarınız, aletleriniz ve yeteneklerinizle donanmış, ölümsüz Öngörülen, Oracular Düzen’in amansız Kardeşleri ve yeni Clockwork Askerleri gibi ölümcül düşmanları yok edin. Görevi boyunca isteğe bağlı hedefleri bulmak ve ortadan kaldırmak için Sözleşmeleri kabul ederek ante olun.

– Yolunuzu Tekrar
Oynatın Original Game Plus (OG +) modunda Dishonored 2’den bazı imza güçleriyle tekrar oynayarak yaratıcı kaos için daha fazla potansiyel ortaya çıkarın.

===

Dishonored 2 Dishonored 2’de
doğaüstü bir suikastçı olarak rolünüzü yeniden oluşturun.

PC Gamer tarafından “parlak”, IGN “şaşırtıcı” ve “süper netice, IGN“ şaşırtıcı ”ve“ mükemmel netice ”olarak övüldü, Eurogamer tarafından“ şaheser ”ilan edildi ve Sınıfının en iyisi ”, Dishonored 2, Arkane Studio’nun birinci şahıs aksiyon gişe rekorlarını kıran ve 100’den fazla ‘Yılın Oyunu’ ödülünü kazanan Dishonored.

Tasavvuf ve endüstrinin çarpıştığı bir dünyada yolunuzu oynayın. İmparatoriçe Emily Kaldwin veya kraliyet koruyucusu Corvo Attano olarak oynamayı seçecek misin? Oyunda görünmeyen, acımasız savaş sisteminden tam olarak mı yararlanacaksınız yoksa ikisinin bir karışımını mı kullanacaksınız? Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için karakterinizin benzersiz güçlerini, silahlarını ve aletlerini nasıl birleştireceksiniz? Hikaye, seçimlerinize yanıt verir ve oyunun el yapımı görevlerinin her birinde oynarken ilginç sonuçlara yol açar.

Hikaye:
Onursuz 2, Lord Regent’in yok olması ve korkunç Rat Veba’nın tarihe geçmesinden 15 yıl sonra ayarlanır. Başka bir dünya gaspçısı, İmparatoriçe Emily Kaldwin’in tahtını ele geçirdi ve Adaların kaderini dengede bıraktı. Emily veya Corvo olarak, Dunwall’un efsanevi sokaklarının ötesinde, Emily’yi iktidara getirmenin anahtarlarını elinde tutan bir zamanlar göz kamaştırıcı kıyı kenti olan Karnaca’ya gidin. Yabancının İşareti ve güçlü yeni yeteneklerle donanmış, düşmanlarınızı takip edin ve doğru olanı geri alın.

Ana Özellikler:

– Suikastçılar
Tamamen dile getirilen karakterler olarak Emily Kaldwin ve Corvo Attano şimdi dünyaya ve hikayeye kendi bakış açılarını ve duygusal tepkilerini getiriyor. Her bir karakterin güçlerini, aletlerini ve benzersiz şekilde ayarlanmış silahlarını, dünyayı keşfederken – ister şehir sokaklarında savaşırken, ister çatılarda gizlice girerken – ve hangi düşmanları ortadan kaldırmaya veya yedeklemeye karar verirseniz yaratıcı yollarla kullanın.

– Doğaüstü Güçler
Gelişmiş bonecharm işçiliği ve tamamen yeni yükseltme ağaçları, güçlerinizi çok farklı şekillerde özelleştirmenizi sağlar. Hedeflerinizi sessizce takip etmek, düşmanları ortak bir kaderi paylaşmaları ya da düşmanlarınızı büyülemek ve zihinlerine hükmetmek için canlı bir gölge olun. Hedeflerinize ulaşmak için neredeyse sonsuz şiddet, ölümcül olmayan savaş, güç ve silah kombinasyonlarından birini seçin.

– Yaratıcı Dünya
Dunwall’un kirli, sıçanlarla dolu sokaklarından, çürüyen bir Karnaca’nın yemyeşil egzotik kıyılarına kadar, Arkane’in prömiyer sanatı ve anlatı ekipleri tarafından oluşturulan stilize yerel yerlere dalın. Dünya kendi başına bir hikaye, hikaye, mimari ve eklektik karakterlerle zengin. Aynı zamanda, Toz Bölgesi, toz fırtınaları ve savaşan fraksiyonlar tarafından tahrip edilen imza misyonu konumları ve değişen duvarlardan, ölümcül tuzaklardan ve saatli askerlerden oluşan bir delinin konağı tarafından noktalanıyor.

– Void Engine
Dishonored 2, id Tech’den üretilen ve Arkane Studios tarafından son derece özelleştirilmiş olan yeni Void Engine ile render teknolojisinde bir adım öne çıkıyor. Birinci sınıf sanat yönünü desteklemek ve bu jenerasyonun sunduğu güçlü donanımdan tam olarak yararlanmak için tasarlanan Void Engine, duyarlı gizlilik ve yapay Zeka, aydınlatma ve grafik oluşturma, etkileyici yoğun kentsel alan da dahil olmak üzere tüm oyun sistemlerinde önemli ilerlemeler sağlar. ortamlar ve hikaye sunumu.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)
İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7970 3GB veya daha iyisi
Depolama: 60 GB kullanılabilir alanOyun: Dishonored: Complete Collection
Tür: Aksiyon, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 76.42 GB
Crack: GOG
Eklenme: 14 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir