Deus Ex: GOTY Edition + Revision Torrent indir2052 yılının distopya geleceğinde, toplum yavaş yavaş kaosa doğru sürükleniyor. Ölümcül bir virüs olan “Gri Ölüm” dünyaya zarar verir. Tek aşı olan “Ambrosia”, çok kısa bir sürede sağlanıyor, sadece yeterince zengin olan ve “toplumsal düzen için hayati” kabul edilenler için mevcut.

Yaygın halkın tedavisi için hiçbir ümit olmadan, dünya çapında isyanlar meydana gelir ve bir dizi terör örgütü oluşur. Bir yanıt olarak, Birleşmiş Milletler Terörle Mücadele Koalisyonu (UNATCO) oluşturdu. Nanoteknolojik olarak arttırılmış bir UNATCO ajanı olan JC Denton’un rolünü üstleniyorsunuz. Eğitimini tamamladıktan sonra JC, gerçek dünya düzeninin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya kararlı olan genişleme, insani sefalet ve komplo dünyasına yavaş yavaş dalıyor.

Deus Ex, oyun dünyasının tartışılmaz bir şaheseridir. Mükemmel türlerin harmanlanması (RPG ve FPS), iddialı ve çok katmanlı hikayesi ve oldukça etkileşimli ve genişleyen ortamları ile oyuncular arasında “yaşayan bir efsane” dir. Karakter gelişimindeki esneklik seviyesi, kendi oyun tarzını takip etmeni sağlar. Gizli, dövüş, aldatma, hackleme gibi pek çok seçenek sunar. Vücudunuza yerleştirdiğiniz her yeni implant ve yatırım yaptığınız her beceri sizi geliştirir ve yeni olanaklar açar. Deus Ex‘in neden “Tüm Zamanların En Büyük Oyunları” listelerinde olduğunu kendiniz öğrenin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 256 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Serinin tüm oyunları için Deus Ex Serisi indir
Oyun: Deus Ex: GOTY Edition + Revision
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG), Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 3.2 GB
Crack: GOG
Eklenme: 18 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir