DarkStone Torrent indirDünya, nefret dolu bir ejderhanın karanlık gölgesinde yaşıyor. Köylüler taşa dönüşüyor. İskeletlerin orduları, eşşekarısı sürüleri ve kereste cevherleri her yerde gizleniyor. Kötülük orman yangını gibi yayılıyor. Ve buna bir son verebilecek tek kişi sensin.

Krallığın her tarafına dağılmış olan ve birlikte Orb’un gücünü çağıran yedi eski büyük kristal mevcut. Onsuz, yangın soluma nemesisinizi yenme umudunuz yoktur. Zindanlar ve kaleler arasında sürünecek, vahşi doğayı keşfedecek, kristalleri ortaya çıkarma arayışında tuzaklar ve bulmacalarla karşılaşacaksınız. Aylar alabilir. Yıllar alabilir. Normal, üretken, yirminci yüzyıl yaşamını yaşadığınıza dair tüm umutlarınızı elinizden alabilir.

Darkstone, türünün iyi bir oyununun sahip olması gereken her şeye sahip klasik bir yapımdır. Rasgele oluşturulan yağma, dört karakter sınıfı, iyi uygulanmış bir kooperatif mod ve tanınmış Diablo tarzı formülü kullanan dört zorluk seviyesi Her seviyenin karakterine göre daha fazla ilerleme olasılığı vardır. Buna ek olarak, oyun mekaniği son derece yumuşak ve akıcı. Sonuç olarak, bazı kötü canavarları öldürmek ve dünyayı dünyayı kurtarmak gibi hissetmek istiyorsanız, Darkstone oynayabilirsiniz.

Rasgele oluşturulmuş zindanlar, görevler, eşyalar ve dört farklı zorluk seviyesi olağanüstü bir tekrarlanabilirlik değeri sağlar.

Cilalı ve ödüllendirici kooperatif modu, aynı anda üç arkadaşınızla tüm oyunun keyfini çıkarmanıza olanak sağlar.

Her biri benzersiz bir oyun tarzı sunan dört sınıf (savaşçı, sihirbaz, hırsız ve keşiş).


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: DarkStone
Tür: Aksiyon, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 445 MB
Crack: GOG
Eklenme: 16 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir