Cultist Simulator Torrent indirCultist Simulator, Fallen London ve Sunless Sea’nin yaratıcısı Alexis Kennedy’nin kıyamet ve özlem oyunudur. Kutsal tanrıların ve gizli tarihlerin 1920’lerin temalı ortamında kutsal olmayan gizemlerden sonra arayıcı olarak oynayın. Belki de bilgi, güç ya da güzellik ya da intikam peşindesiniz. Belki de sadece dünyanın derisinin altındaki renkleri istersiniz.

Bu roguelike anlatı kart oyununda bulduğunuz şey sizi sonsuza dek değiştirebilir. Yaptığınız her seçim, zaman zaman sadece anlatıyı ilerletmekle kalmaz, aynı zamanda onu şekillendirir.

Görünmeyen sanatların bilgini olun. Aklı başında kıran ritüeller için hayallerinizi arayın. Zanaat araçları ve ruhları çağır. Öğretisiz masumlar. Yeni bir çağın müjdecisi olarak yerinizi alın.

Bu 20-40 saatlik oyunda şunları yapacaksınız:

Zengin, Lovecraftian hırs, iştah ve iğrenç dünyasında kendi hikayenizi anlatmak için kartları birleştirin. Arkadaşlarını boz. Düşmanlarını tüket. Asla sadece bir tarih yoktur.

Kırmızı Kâse, Cadı ve Kardeş ya da Forge of Days’e adanmış bir kült buldum. İnananları işe alın ve hırsız, araştırmacı, kedi pençesi olarak görev yapmak için Disciples’e tanıtın. Sizi beslemek veya öğrencilerinizi beslemek için öğrencilerinizi kullanın.

Gizemi çöz, bilinmeyen gizemler. Grimado’ları tercüme et ve onların fikirlerini topla. Star Shattered Fane’yi bulun ve yağmalayın. Saatler alemine nüfuz edin ve hizmetlerinde bir yer kazanın. Belki de – çok kurnazsanız – Mansus’u bile görebilirsiniz.

Rakipleri, araştırmacıları ve gittikçe şüpheli makamları geçin. Değiştirilmiş İştahlarınız sizi iğrenç bir şekilde hareket etmeye zorlayabilir, ancak Sebebiniz durdurulmamalıdır.

Hikayeye dayalı bir miras sistemiyle ölümü aşın. Belki mirasçılarınız Pota Ruhunun Ayini’ni tamamlarlar. Belki de hoş bir kariyerde huzur bulacaklar. Belki de Şafak’ı getirecekler.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 2GHz veya daha iyi
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: 1280 × 768 minimum çözünürlük
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Ses: DirectX 9.0c uyumluOyun: Cultist Simulator
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 1.28 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Aralık 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir