Crysis Remastered Torrent indirCrytek’in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Crysis Remastered
Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore’yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et.

Türkçe dildedir.


Minimum sistem gereksinimleri:
Intel Core i5-3450 ya da AMD Ryzen 3 işlemci
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti ya da AMD Radeon 470 ekran kartı
8 GB bellek
20 GB disk alanı
Windows 10 64-bit işletim sistemi

Maximum sistem gereksinimleri:
Intel Core i5-7600K ya da AMD Ryzen 5 işlemci
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti ya da AMD Radeon Vega 56 ekran kartı
12 GB bellek
20 GB disk alanı
Windows 10 64-bit işletim sistemiSerinin tüm oyunları için Crysis Serisi indir
Oyun: Crysis Remastered
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 21 GB
Crack: CPY
Eklenme: 09 Aralık 2020

Yorumlar

  1. oyun açılmıyor. oyun simgesine tıklıyorum, imleç bir kaç saniye dönüyor, başka tepki vermiyor, sistem gereksinimleri karşılamadığı için yapar mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir