Crusader Kings III Northern Lords Torrent indirEfsanelerle dolu, karlı bir diyardan gelen azılı akıncılar olarak ün salmış Norslar, sadakatin asil bir soydan daha fazlasına dayandığı karmaşık bir toplum olmuştur. Nors liderleri kendilerini yalnızca bir savaşçı değil, bir yargıç ve yönetici olarak da kanıtlamak zorundaydı.

Northern Lords, en olumlu değerlendirmeleri alan 2020 oyunlarından Crusader Kings III’ün ilk Çeşitlendirme Paketidir. Nors toplumuyla bağlantılı yeni olaylar ve kültürel temalar sunar.

Crusader Kings III: Northern Lords’un bazı özellikleri:

Nors Maceraperest Diyarları: Nors toplumundan karakterler memleketlerinden ayrılıp kendi krallıklarını kurmak için yabancı diyarlara sefer yapabilirler.
Jomsvikingler ve Kalkanlı Bakireler: Norsların kutsal savaşçıları ve gözü pek kalkanlı bakireleri senin adına silahlarını kuşanacaklar, şair karakterler ise senin için iğneleyici yergiler de romantik melodiler de besteleyebilirler.
Yeni Kültürel İçerik: Oyunu renklendirmek için özel Nors hanedanlığı mirası, Nors tanrıları için hayvan kurban etme törenleri, dövüşerek yargılanma ve kültürel yeniliklerin yanı sıra sayısız yeni olay.
Yeni Görseller ve Müzik: Oyun deneyimini geliştirmek için orijinal görseller ve müzik içeriği.
Ve dahası: Gözlerini kan bürümüş berserker savaşçılar, misyonerler, runik taşlar, Vareg maceraperestleri, yeni kararlar ve Nors toplumunun heyecan verici tarihinden öne çıkan diğer unsurlar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 8.1 64 bit / Windows® 10 Home 64 bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-2120 / AMD® FX 6350
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) / AMD® Radeon™ HD 7870 (2GB)
Depolama: 8 GB kullanılabilir alanOyun: Crusader Kings III Northern Lords
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 3 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 13 Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.