Craft The World Torrent indirZindan Muhafızları, Terraria ve Cüce Kalesi’nin karışımı eşsiz bir oyun. Tehlikeli yaratıklar tarafından doldurulmuş rastgele oluşturulmuş bir dünyayı keşfedin, bir cüce kalesi inşa edin, kaynakları toplayın ve ihtiyacınız olan tüm eşyaları, silahları ve zırhları yapın.

Belirli yerlere kazma, düşman yaratıklara saldırma, evler ve diğer yapılar inşa etme komutları vererek cücelerin kabilesini kontrol ediyorsun. Cücelerinize yiyecek ve giyecekler sağlamanızın yanı sıra, dünyanın diğer yerlileri ile savaşırken sihir konusunda yardım etmeleri gerekecektir. Oyuna bir cüce ile başlar ve deneyim seviyeniz arttıkça ek cüceler kazanırsınız.

Her oyun seviyesinden gökten kaynayan yeraltı lavına kadar keşfedilecek birçok toprak katmanı vardır. Seviye rastgele doğal sınırlarla sınırlandırılmış bir ada olarak üretilir: kenarlardaki okyanuslar, altındaki lav ve yukarıdaki gökyüzü. Diğer özellikler arasında gece gündüz ve değişen hava koşulları bulunur. Dünyalar büyüklük, nem, sıcaklık, arazi ve bitki örtüsü ve fauna bakımından farklılık gösterir. Terk edilmiş salonlar ve hazineli odalar adaların derinliklerine gizlenmiş bir yerde sizi bekliyor.

Oyunun bir özelliği de ustalık için kullanıcı dostu bir tarif sistemidir. Yemek tarifleri organize ve kolay erişilebilir haldedir. Düzinelerce farklı eşya üretebilirsiniz: evler, mobilyalar, dekorasyonlar, silahlar, zırhlar, cephaneler ve cüceleriniz için yiyecekler için yapı taşları.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz Çift Çekirdekli CPU
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: Intel Graphics
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 200 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10
İşlemci: 2,4 GHz Çift Çekirdekli CPU
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 512 MB grafik belleği (Radeon HD 4600, GeForce 8600)
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 200 MB kullanılabilir alanOyun: Craft The World
Tür: Rol Yapma (RPG), Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 194 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Nisan 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir