Convoy Torrent indirConvoy, Mad Max ve FTL’den esinlenilmiş, taklit geminizin parçalarını bulmak için bir araziden geçtiğiniz bir taktik oyunudur.

Piksel sanatında sunulan ve gelecekteki kıyamet sonrası bir ortamda ayarlanan Convoy, çekirdeğinde roguel benzeri bir taktik tabanlı içerik barındırır. Kırık uzay geminizi onarmak için gereken parçaları bulmak için savaş araçlarınızla ve konvoy ile bir çorak arazide seyahat ediyorsunuz. Yolculuğunuz sırasında radyo sinyallerini alarak rastgele senaryolarda yabancılarla karşılaşacaksınız.

Yaptığınız seçimlere bağlı olarak, sinyaller taktiksel savaşa, metin tabanlı diyaloga veya şansa dayalı bir rol oynamaya yol açabilir. Hangi seçimi yaparsanız yapın konvoyunuzu ve kargonuzu akıncılardan, uzmanlardan ve diğer düşmanlardan korumanız gerekir. Convoy’da ölümün kalıcı olması nedeniyle araçlarınızı geliştirmeye devam edin.

– Yeni bir taktiksel savaşa katılın: Savaş, ünitelerini yerleştirmek ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için yeteneklerini kullanman gereken yüksek hızlı bir araba kovalamacası olarak gerçek zamanlı olarak oynanır.

– Keşif yapın: Her biri metin tabanlı bir etkinliğe sahip olan birçok farklı radyo sinyaliyle karşılaşırsınız. Seni öldürmeyen şey seni yağma ile ödüllendirebilir.

– Tamamen özelleştirilebilir birimler: Her birim farklı silahlar ve yeteneklerle geliştirilebilir ve donatılabilir, böylece onları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

– Randomize bir gezegen: Her oyunda farklı ana ve yan hedefler, olaylar, seçimler ve eylemleriniz için farklı sonuçlar bulunur.

– Soğuk savaş sıcak geçiyor: Üç fraksiyon gezegeni kontrol etmek için yarışıyor, eylemleriniz denge skalasına bakıyor ve sizi herkese karşı bir düşman yapıyor. Her hizip güçlendikçe, yetişmek zorundasınız.

– Çekirdeğin altındaki Permad: Yanlış bir hamlenin bilinmesi ölüme yol açabilir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium D, 2.2 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 256 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: Convoy
Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 137 MB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir