CODE VEIN Torrent indirCo-op çok oyunculu modda yapay zekâyla veya bir arkadaşınla ekip kur ve hikâye odaklı bu zindan deneyiminin yıkım dolu dünyasında maceraya atıl. Birlikten doğan kuvvetle yaklaşımını belirleyerek arkadaşını beklenmedik saldırılardan koru ya da zayıflamış düşmanların hakkından gel.

Büyük Mücadelenin Ödülü De Büyük Olur
Yeni eşyalar topla, karakterinin seviyesini yükselt ve Kayıp karşısında daha da güçlü ol. CODE VEIN, yeni oyunculardan deneyimli aksiyon oyuncularına kadar herkesi kendine bağlayacak.

Kendi Hayaletini Oluştur
Süngü, balta, mızrak ve daha pek çok silah arasından seçimini yap. Her biri gücünü arttırma, düşmanları zayıflatma ve yeni silah yeteneklerini kullanma ya da son derece yıkıcı saldırılara erişim gibi çeşitli “Ödüller” sağlayan etkili Blood Code yükseltmeleriyle, karakterinin yeteneklerini geliştir. Eşsiz görsel tasarımlara ve yepyeni savaş stratejilerini mümkün kılan saldırı tarzlarına sahip kan dondurucu bir araç olan Blood Veil ile rakiplerinin işini bitir.

Geçmişinin gizemini aydınlatıp CODE VEIN’deki gerçek kâbusundan kaçmak için ekibini kur ve cehennemin en ücra köşelerine doğru bir yolculuğa çık. Ölüm ebedi olsa da taşıdığın mühimmat öyle olmak zorunda değil. Karakterinin sınıfını istediğin zaman değiştir, aynı anda pek çok farklı beceriyi kullanma yeteneğini aç veya çeşitli NPC’lerle güçlerini birleştir. Vereceğin her bir karar hayatta kalıp kalmayacağını belirleyebilir.


Minimum:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 – Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-2300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 – Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Önerilen:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 – Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-7400 – AMD Ryzen 3 2200G
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 960 – Radeon R9 380X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 35 GB kullanılabilir alanOyun: CODE VEIN
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 31 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 22 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir