Car Trader Simulator Torrent indirSon günlerde çıkmasını beklediğim oyunlardan bir tanesi de Car Trader Simulator. Aslında, kendisi bir bağımsız yapım fakat neden araba alıp satma işine de girmeyelim ki, değil mi? İşin daha da iyi kısmı ise, Car Trader Simulator inceleme yazım boyunca anlatacağım özellikler arasında, arabaları çalmak ve çalınan arabaları satmak gibi özellikler de yer alıyor.

Car Trader Simulator inceleme

Car Trader Simulator nasıl bir oyun?
Şöyle söyleyeyim, bildiğiniz araba satıcısısınız. Sol tarafa düşen arabaların açık artırmalarına katılıyorsunuz. Eğer uygun fiyata kapatırsanız, güzel de kar ediyorsunuz bu arabalardan. Arabaları satarken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur oluyor oluyor elbette. Diyelim ki arabayı satın aldınız. Ekibinizdeki eleman gidiyor ve arabayı getiriyor. Siz de, eğer arabada hasar veya eksiklik varsa tamir ediyorsunuz.

Tamir etmiş olduğunuz araçları satabiliyorsunuz. Dahası, arabayı tamir etmeden de satabiliyorsunuz. Elinizde birkaç tür araba olması iyi oluyor. Müşteriler sizi arıyor ve belli başlı arabalar istiyorlar. Siz de, eğer elinizde o araçtan varsa gösteriyorsunuz. Müşteri beğenirse de veriyorsunuz. Sonra müşteri arabanın orasını burasını sormaya başlıyor. Tamir edildiyse gönül rahatlığıyla doğru yanıt verebilirsiniz. Fakat tamir edilmediyse, az hasarlı falansa, şansınızı yalan söylemekte denemenizi tavsiye ederim.

Doğrular veya yalanlarla arabalarınızı müşterilere beğendirdikten sonra da satış işlemleri başlıyor. Müşteri, sizinle pazarlığa oturuyor. Birkaç denemeden sonra ise arabayı almaktan vazgeçiyorlar. Yani, çok naz aşık usandırır durumu bu oyunda da geçerli. O yüzden, pazarlık yaparken biraz dikkat etmenizde fayda var.

Oyunda başka neler yapabiliyoruz?
Car Trader Simulator Beta inceleme yazımın başlarında da belirttiğim bir özellikten bahsetmek istiyorum. Araba çalma mevzusu. Arabaları çalarak satabiliyorsunuz fakat çalan hırsız elemanınızın yakalanmaması da gerekiyor. Oyunda şans unsuru da yer alıyor demek yanlış olmaz bu yüzden. Hoş, şans unsuru sadece burada geçerli olan bir şey değil. Aynı zamanda oyunda ara sıra rastgele olaylar da gerçekleşiyor.

Bu rastgele olaylar ne diye sorarsanız, gerçekten çok saçma ve beklenmedik şeyler olduğunu dile getirebilirim. Mesela durduk yere kuş saldırısı oluyor ve araçlarınız hasar alıyor. Mesela, hırsızlık falan oluyor ve arabalardan biri puf diye uçuyor gidiyor ve kayboluyor. Hoş, geri dönme şansı da var ama %25 falan. 3-4 kere başıma geldi, henüz geri dönenini görmedim. Polisler pek çalışmıyor galiba.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® 7/8/10
İşlemci: Core i3 3.1 GHz or AMD Phenom II X3 2.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows® 10
İşlemci: Core i5-2300 / AMD Athlon X4 760K or better
Bellek: 8 GB RAMOyun: Car Trader Simulator
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 2.2 GB
Crack: Public
Eklenme: 08 Aralık 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir