Call of Duty: WWII Torrent indirSerinin en kaliteli oyunlarından birisidir. Call of Duty: WWII oyununda geçmiş yıllara geri gidiyor, 2.Dünya Savaşının en şiddetli dönemlerinde askeri birliğimizde görev alıyoruz.

Birbirinden farklı karakterler, karakterlerin duygusallığı ve olaylara duygusal yaklaşımları ile dikkat çeken Call of Duty: WWII, birbirinden farklı ve uzun bölümler sunuyor. Fakat şunu söyleyebilirim, adam akıllı 5-6 saatinizi gömerseniz oyunu komple bitirebilirsiniz. Yeni çıkan oyunların kötü yanı hem boyutunun artması hemde buna istinaden bölüm uzunluklarının kısalıp oyun süresinin azalması.

Özellikle bu tarz yeni oyunlarda ara sinematiklere daha çok özen gösterildiğini ve boyutunun da bu yüzden yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sinematikleri video formatı yerine 3D halinde sunmaları oldukça gereksiz. Oyun süresi uzun olsa çok daha iyi olurdu. Bu arada grafikleri oldukça kaliteli söylemem gerek. Torrent olarak indirip bilgisayarınıza kurabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
İşlemci: CPU: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz / AMD Ryzen™ 5 1400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 90 GB kullanılabilir alanSerinin tüm oyunları için Call of Duty Serisi indir
Oyun: Call of Duty: WWII
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 63.7 GB
Crack: RELOADED
Eklenme: 27 Ağustos 2019

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir