Call of Duty 4: Modern Warfare Torrent indirSerinin 4.oyunu olarak karşımıza çıkan Call of Duty 4: Modern Warfare, çıkmış olduğu 2007 yılında yine adını en çok duyduğumuz oyunlardan birisi idi.

Bunun temel nedeni, şuan günümüzdeki FPS oyunlarının da önünü açan savaş sistemi ve geliştirilmiş grafiklere sahip olmasıydı. 2007 yılında bu oyunu oynayabilmek için pahalı bir bilgisayarınızın olması gerekiyordu.

Genel olarak senaryoya uygun bir biçimde ilerlediğimiz Call of Duty 4: Modern Warfare‘da adı üzerinde modern silahlar ve modern mekanlar bize ev sahipliği yapıyor. Oyunda suikast yapıyor, sessizce düşman üssüne sızıyor veya belirli bir bölgeyi savunma gibi görevlere katılıyoruz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 256 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Call of Duty Serisi indir
Oyun: Call of Duty 4: Modern Warfare
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 6.32 GB
Crack: RAZOR 1911
Eklenme: 24 Ağustos 2019

Yorumlar

  1. İçerisinde mevcut. Buraya da yazalım;
   8E8P – 4MGQ – LP8Y – PYWE – 3380

  1. Crack sağlam evet single olarak oynarsınız. Korsan oyun crackli oyun multi oynanmaz multi oynamak istiyorsanz Game Ranger gibi bir programla LAN bağlantısı yaparmış gibi çeşitli server’lara girip oynayabilirsin. Yada oyunu orjinal olarak satın almalısın.

 1. oyunu kurdum crack te yaptım fakat uygulamayı başlattığımda oyunun simgesi ekranı geliyor sonra kayboluyor oyun açılmıyor. çözüm yolu var mı acaba

 2. please insert the correct dvd rom hatası alıyorum reis çözümü var mı single player açınca,multide sıkıntı çıkmıyor

 3. nasıl crack yapıcam çözemedim:( normalde hep baska siteden yapiyodum bunu ilk defa deniyom ltfn yardimmmm

  1. repack sahibinin bize ayriyetten sunmuş olduğu bir iw3sp.exe dosyasi olmali. Ona bi kez tıklayıp CTRL+X yapın. ardından oyunun olduğu klasörün içine yapıştırın ve değiştirin. büyük ihtimalle crack tamamlanıcaktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir