Broken Roads Torrent indirYolculuğunuza hazır mısınız? Çünkü “Broken Roads” adı verilen bu epik RPG macerası, kıyamet sonrası Batı Avustralya’nın tozlu yollarında sizi bekliyor. Haydi, Fallout’un kuzeniyle tanışın, ama bu sefer bırakın kangurular sizi takip etsin!

Oyundaki Hayat

Eğer Pillars of Eternity, Disco Elysium gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, “Broken Roads” sizin için bir cennet olacak. Klasik RPG sevgisiyle dolu bu oyun, sizi, kanguru ve devasa örümceklerin dünyasına davet ediyor. O da ne, evet, doğru duydunuz; bu Avustralya, burada her şey mümkün!

Karakter Gelişimi

Oyundaki “Ahlak Pusulası” ise, iyi ile kötü arasındaki geleneksel çizgiyi adeta bir bumerang gibi fırlatıp atıyor. Seçimlerinizle karakterinizi şekillendirebileceksiniz; belki bir gün aşırı iyi, ertesi gün tam bir kötü adam. Karakterinizin ruh hali sizin ruh halinize bağlı olarak değişebilir—kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak dünyayı kurtarabilir ya da yıkabilirsiniz!

Sürükleyici Dünya

Sürükleyici atmosfer ve canlı diyaloglarla dolu bu dünyada, her kararınız hikayeyi şekillendiriyor. Bir yandan kapsamlı olay örgüsü, diğer yandan birbirinden ilginç karakterlerle tanışacaksınız. Unutulmaz maceralar ve dallanıp budaklanan görevlerle dolu bu oyunda, Avustralya’nın zorlu koşullarında hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Yeni ve Eski

“Broken Roads”, klasik RPG unsurlarını modern ve yenilikçi özelliklerle birleştiriyor. Sınıfsız sistem sayesinde, herhangi bir sınıra bağlı kalmadan karakterinizi dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Ve unutmayın, bu oyun sadece Avustralya’ya özgü eşsiz canavarlar ve tehlikeler sunuyor.

O halde, bir kanguruyla yoldaş olup, Avustralya’nın ıssız topraklarında bir maceraya atılmaya hazır mısınız? “Broken Roads”, sizi bekliyor; püf noktası, pusulanızı doğru ayarlayın ve maceraya atılın!


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 970 or AMD Radeon RX 570
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Minimum requirements may change during development.Oyun: Broken Roads
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 10.9 GB
Crack: FLT
Eklenme: 03 Mayıs 2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir