Braid Torrent indirBraid, zaman akışını tuhaf ve alışılmadık şekillerde değiştirebileceğiniz, ressam tarzıyla çizilmiş bir bulmaca platformudur. Şehirdeki bir evden, bir dizi dünyaya yolculuk yapın ve kaçırılan bir prensesi kurtarmak için bulmacalar çözün. Her dünyada, zamanın davranış şeklini etkilemek için farklı bir gücünüz vardır ve bu, yapbozları yaratan zamanın garipliğidir. Zaman davranışları şunları içerir: geri sarma yeteneği, geri sarılmaya bağışık olan nesneler, uzaya bağlı zaman, paralel gerçekler, zaman genişlemesi ve belki de daha fazlası.

Braid, zamanınızı ve dikkatinizi değerli olarak görür; Bu oyunda dolgu yok. Her bulmaca size oyun dünyası hakkında yeni ve ilginç bir şey gösterir.

– Affetmek ama zor bir oyun: Braid, asla ölmeyeceğin ve asla kaybedemeyeceğin 2 boyutlu bir platform oyunudur. Buna rağmen, Braid zorlu – ama zorluk, zor atlayışları tekrarlamaya zorlamak yerine, bulmaca çözme ile ilgili.

– Zengin yapboz ortamı: Yapboz parçalarını araştıran bir dizi dünyayla yolculuk yapın, sonra zamanı değiştirerek yapbozları çözün: geri sarma, paralel evrenler oluşturma, genişletilmiş zaman cepleri oluşturma. Oyun taze ve yeni hissediyor; Yapbozlar yeni düşünce tarzlarına ilham vermek içindir.

– Estetik tasarım: Bir ressam sanat tarzı ve gür, organik film müziği benzersiz oyun tamamlıyor.

– Doğrusal olmayan hikaye: Doğrusal olmayan bir kurgu, çeşitli dünyaları birbirine bağlar ve zaman manipülasyonlarınız için gerçek dünya metaforları sağlar; sırayla, zaman manipülasyonlarınız, sonuçların keşfedilebileceği gerçek dünya temalarının eğlenceli “what-if” evrenlerine projeksiyonlarıdır.

– Doğrusal olmayan oyun: Oyun, ilerlemek için sizi bulmaca çözmeye zorlamaz. Eğer bir şeyi bulamıyorsanız, ileriye doğru oynayın ve daha sonra o bulmacanın içine dönün.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista / 7
İşlemci: 1.4GHz veya daha hızlı
Bellek: 768 MB veya daha fazla
Sabit Disk Alanı: 200 MB veya daha fazla
Ekran Kartı: Pixel Shader 2.0
DirectX® Sürüm: DirectX® 9.0cOyun: Braid
Tür: Aksiyon, Bulmaca, Platform
Platform: PC
Boyut: 228 MB
Crack: GOG
Eklenme: 21 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir