Blasphemous Torrent indirCvstodia topraklarına ve tüm sakinlerine kötü bir lanet düştü – Mucize olarak bilinir.

“Sessiz Kederi” katliamının tek kurtulanı – The Penitent One olarak oynayın. Sonsuz bir ölüm ve yeniden doğuş döngüsüne hapsolmuş olarak, dünyayı bu korkunç kaderden kurtarmak ve ızdırapınızın kaynağına ulaşmak size kalmış.

Bu kabuslu bükülmüş din dünyasını keşfedin ve içinde saklı kalmış birçok sırrını keşfedin. Sizi uzuvdan koparmaya hazır olan grotesk canavarların ve titanik patronların ordularını vurmak için yıkıcı kombinasyonları ve acımasız uygulamaları kullanın. Sonsuz lanetlemenizi kırma arayışınızda size yardım etmek için göklerin güçlerine çağrı yapan emanetleri, tespihleri ​​ve duaları bulun ve donatın.
Doğrusal Olmayan Bir Dünyayı Keşfedin: Farklı manzaralara girerken korkunç düşmanların ve ölümcül tuzakların üstesinden gelin ve Cvstodia’nın karanlık gotik dünyasında kurtuluşa bakın.

Acımasız Muharebe: Düşmanlarınızı katletmek için suçluluk duygusundan doğan bir kılıç olan Mea Culpa’nın gücünü serbest bırakın. Yolunuzdaki tüm parçaları temizlerken yıkıcı yeni kombinasyonlar ve özel hareketler edinin.

Yürütmeler: Gazabınızı açığa çıkarın ve rakiplerinizin kanlı parçalarına hitap edin – hepsi güzelce işlenmiş, piksel kusursuz yürütme animasyonlarında.

Yapınızı Kişiselleştirin: Hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğunuz yeni yetenekleri ve statı artırmalarını sağlamak için Kalıntıları, Tespih Boncukları, Dualar ve Kılıç Kalplerini keşfedin ve donatın Oyun tarzınıza uygun farklı kombinasyonları deneyin.

Yoğun Patron Savaşları: Sizin ve amacınız arasında devasa, bükülmüş yaratıkların sürüleri durur. Nasıl hareket ettiklerini, yıkıcı saldırılarından sağ çıkıp muzaffer olduklarını öğrenin.

Cvstodia Gizemlerinin kilidini açın: Dünya işkence dolu ruhlarla doludur. Bazıları size yardım teklif ederken, bazıları karşılığında bir şey isteyebilir. Ödüller kazanmak ve yaşadığın karanlık dünyayı daha iyi anlamak için bu işkence gören karakterlerin hikayelerini ve kaderlerini ortaya çıkar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 veya AMD Phenom II x2 550
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 260 veya Radeon HD 4850
Bellek: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-750 veya AMD Phenom II x4 945
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 650 veya Radeon HD 5770
Depolama: 4 GB kullanılabilir alanOyun: Blasphemous
Tür: Aksiyon, Platform
Platform: PC
Boyut: 501 MB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Eylül 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir