Black Future ’88 Torrent indirBlack Future ’88, Synth-Punk roguelike 2D aksiyon Shooter oyunudur. En üste ulaşmak ve çılgın sahibini öldürmek için her zaman gelişen bir prosedür kulesine dikey olarak tırmanın… kalbiniz patlamadan önce. 1988 şık bir alternatif sürümünde yolunda duran ölümcül tuzakları, cinayet AI, sonsuz çılgınlar ve muazzam Wardens sonsuz dalgaları hayatta kalmak için ateş, eğik çizgi, çizgi ve yükseltme.

Dünya, kule mimarı Duncan tarafından yaratılan nükleer felaketten kaynaklanıyor. Bombalarının ilki 1988 yazında düştü ve Aralık ayına kadar sonsuz yağmurla güneşi kararttılar. Bundan sonra zaman tutmayı bırakmaya karar verdik ve o zamandan beri 1988 oldu. İlk saldırıdan geçen her şey, onu izleyen aşırı sellerde ölecektir. Bunlar, ayların, hatta haftaların olmadığı zamanlar … her şey yaşamak için dakikalar içinde ölçülür.

Kalan son uyumsuz mağdurlardan birinin mantosunu alın ve mimarı öldürmek ve sonsuz nükleer yağmuru durdurmak için kulenin tepesine doğru savaşın. Ölmek için yüksel ve hayatta kalmak için öl.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 veya üzeri
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6320 (2 * 1866) veya eşdeğeri
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı : GeForce 7600 GS (512 MB) veya eşdeğeri
Depolama: 2 GBOyun: Black Future ’88
Tür: Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 1.66 GB
Crack: GOG
Eklenme: 27 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir